مجلس ایران دات كام
حوزه تفرش، آشتیان و فراهان

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان

درباره حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه تفرش، آشتیان و فراهان

کاندیداهای حوزه تفرش، آشتیان و فراهان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه تفرش، آشتیان و فراهان

شهرستان تفرِش یکی از شهرستان های استان مرکزی در ایران است که مرکز آن شهر تفرش می باشد. در گذشته تفرش سرزمین پهناوری بود که شامل آشتیان و فراهان می شد؛ که با افزایش جمعیت و تقسیم بندی جدید کشوری از شهرستان تفرش جدا و مستقل شدند.
شهرستان آشتیان یکی از شهرستان های استان مرکزی است. شهرستان آشتیان به مرکزیت شهر آشتیان و دارای یک بخش مرکزی و سه دهستان به نام های گرکان، سیاوشان و مزرعه نو است.
فراهان دارای دو بخش (مرکزی، خنجین) در استان مرکزی ایران است که در سال ۱۳۸۹ به طور رسمی شهرستان شد.
حوزه تفرش، آشتیان و فراهان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه تفرش، آشتیان و فراهان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان استفاده کنند.حوزه تفرش، آشتیان و فراهان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات تفرش، آشتیان و فراهان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای تفرش، آشتیان و فراهان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی تفرش، آشتیان و فراهان را در تایید صلاحیت تفرش، آشتیان و فراهان مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس

نظرات مردم تفرش، آشتیان و فراهان

مردم شریف حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد تفرش، آشتیان و فراهان و انتظارات خود از کاندیداهای تفرش، آشتیان و فراهان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
زهرانجاری:

لطفا روحیه ی انقلابی داشته باشید و قوانینی تصویب نکنید که پاروی خون شهدا بگذارید پیرو دستورات رهبری باشید


آشتیانی:

زیست محیطی. بازیافت پسماندهای خشک و تر. بازیافت فاضلاب. آلودگی نهرها. حیات وحش. حفاظت از گیاهان بومی منطقه (بخصوص دارویی که دیده شده که افرادی از شهرهای دیگر بصورت زیاد وغیره اصولی برداشت کردند و کاملا از بین برده اند) کاشت درختان بومی و نه کاج و درختان غیر بومی. جلوگیری نکردن از چرای دامها در مراتع (امسال در آذربایجان به دلیل جلوگیری از چرای دامها بسیاری از مراتع سوختند و نابود شدند)