مجلس ایران دات كام
تبلیغات مجلس شورای اسلامی

تبلیغات مجلس شورای اسلامی

پیشنهادات ما برای کاندیداهای محترم

فعلا پیشنهادی موجود نیست

برخی از کاندیداهای پرطرفدار مجلس دوازدهم

پیشنهادات ما برای شرکتها و کانونهای تبلیغاتی

بنر در صفحه اصلی

دو بنر مستطیل افقی (با ابعاد 275 در 100 پیکسل) در صفحه اصلی وجود دارد که در صورت پر نبودن، با هزینه تا زمان انتخابات با لینک به سایت شما قابل اخذ است. حجم فایل نباید از 100 کلیوبایت بالاتر باشد،و فرمت آن فقط می تواند jpg ، png یا gif باشد.
هزینه رزرو بنر بالا (تا زمان انتخابات و در صورت پر نبودن) مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان می باشد.
سفارش بنر شرکت تبلیغاتی در صفحه اصلی

بنر در صفحه استان

سه بنر مستطیل افقی (با ابعاد 360 در 140 پیکسل) در صفحه هر استان می تواند وجود داشته باشد (در زیر قسمت حوزه های انتخابیه استان و بالای قسمت جاذبه های استان) که در صورت پر نبودن، با هزینه تا زمان انتخابات با لینک به سایت شما قابل اخذ است. حجم فایل نباید از 100 کلیوبایت بالاتر باشد،و فرمت آن فقط می تواند jpg ، png یا gif باشد.
هزینه رزرو بنر (تا زمان انتخابات و در صورت پر نبودن) مبلغ 600 هزار تومان می باشد.
سفارش بنر شرکت تبلیغاتی در صفحه استان

بنر در صفحه حوزه انتخابیه

سه بنر مستطیل افقی (با ابعاد 360 در 140 پیکسل) در صفحه هر حوزه انتخابیه می تواند وجود داشته باشد (در قسمت پایین صفحه حوزه انتخابیه) که در صورت پر نبودن، با هزینه تا زمان انتخابات با لینک به سایت شما قابل اخذ است. حجم فایل نباید از 100 کلیوبایت بالاتر باشد،و فرمت آن فقط می تواند jpg ، png یا gif باشد.
هزینه رزرو بنر (تا زمان انتخابات و در صورت پر نبودن) مبلغ 500 هزار تومان می باشد.
سفارش بنر در صفحه حوزه انتخابیه

پکیج پیشنهادی

درج بنر در صفحه اصلی (در صورت پر نبودن) به همراه درج بنر در صفحه یک استان، و همچنین درج بنر در صفحه یک حوزه انتخابیه (به انتخاب شما) جمعا با هزینه یک میلیون و 600 تومان می باشد که با تخفیف 700 هزار تومان برای یکماه اخذ می گردد.
سفارش پکیج یکماهه


در تمامی تبلیغات بنری، طراحی بنر به عهده خود شما می باشد.

مشاوره جهت تبلیغات انتخاباتی

در صورت وجود هر گونه سوال یا نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص تبلیغات در مجلس ایران دات کام، می توانید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.