مجلس ایران دات كام
درباره مجلس ایران دات کام

درباره مجلس ایران دات کام

هدف سایت مجلس ایران دات کام

هدف اصلی سایت مجلس ایران دات کام، تبلیغات انتخابات مجلس در فضایی سالم و شفاف و بدون هدر رفت منابع ملی و بیت المال است. كاندیداهای محترم می توانند در سایت مجلس ایران دات كام، بیوگرافی و سوابق اجرایی و مدیریتی خویش را درج كرده تا مردم شریف ایران بتوانند با ایشان آشنا شوند. در کنار آن به جهت کمک به مشارکت حداکثری ملت در انتخابات پیش رو، اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی و مطالب مرتبط در سایت قرار می گیرد.

برنامه های مجلس ایران دات کام

جهت فراهم نمودن بهترین راه برای معرفی كاندیدای مجلس به رای دهندگان و تعامل نامزد انتخاباتی با مردم، سایت مجلس ایران امکان درج بیوگرافی، سوابق، تصاویر و... کاندیداهای محترم را در سایت ایجاد نموده، و با ایجاد صفحه عمومی برای این بزرگواران، در دسته بندیهای استانی و حوزه های انتخابیه به معرفی ایشان و لینک به صفحه ی عمومی ایشان مبادرت می کند تا مردم شریف حوزه های انتخابیه به راحتی بتوانند با مشاهده ی نام و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه خود، ضمن تعامل با ایشان و اعلام نظرات و پیشنهادات، به انتخاب اصلح بپردازند.
برنامه ی دیگر سایت مجلس ایران، درج رپورتاژ از کاندیداها در صورت تمایل ایشان می باشد، که در قالب اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی در سایت و سایتهای دیگر درج می گردد.

ثبت نام و عضویت در سایت

برای ایجاد صفحه عمومی کاندیدا در سایت مجلس ایران، لطفا از قسمت ثبت نام فرم مشخصات را تکمیل نمایید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید، از قسمت ورود به پنل مدیریت صفحه عمومی خود وارد شوید.

خطوط قرمز ما

خط قرمز ما رعایت شفافیت و رقابت در فضای برابر و توأم با احترام و به دور از تخریب است. در کنار این اصل اساسی، رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، و رعایت و احترام به حریم شخصی همه (از جمله کاندیداها و مردم) مبنای کار ما در سایت مجلس ایران است. بنابراین لطفا قوانین و مقررات سایت را که برای مسولین سایت و همه ی کاربران آن لازم الاجراست را در صفحه ی قوانین و مقررات سایت مجلس ایران مطالعه فرمایید.

تماس با ما

  • برای سفارش تبلیغ (بنر ، رپورتاژ و...) لطفا به صفحه تبلیغات مراجعه فرمایید.
  • برای اعلام نظر و پیشنهاد و انتقاد، لطفا با ایمیل Majlesiran.com [at] gmail.com در ارتباط باشید.
  • فرم تماس زیر نیز جهت ارتباط فوری شما با ما طراحی شده است:
فرم تماس با ما
نام و نام خانوادگی:
تلفن تماس:
ایمیل:
علت تماس:
متن پیام:
تشخیص هویت: