مجلس ایران دات كام
حوزه تربت جام، تایباد و باخرز

حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز

درباره حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه تربت جام، تایباد و باخرز

کاندیداهای حوزه تربت جام، تایباد و باخرز

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه تربت جام، تایباد و باخرز

شهرستان تربت جام از شهرستانهای تابع استان خراسان رضوی است. مرکز این شهرستان، شهر تربت جام است.
تایباد نیز از شهرستانهای تابع استان خراسان رضوی است که مرکز آن شهر تایباد است. کاریز و مشهد ریزه شهرهای دیگر آن هستند. در سال ۱۳۹۵، این شهرستان تعداد ۱۱۷۵۶۴ نفر جمعیت داشته است. شهرستان تایباد به دلیل هم مرز بودن با کشور افغانستان در مرز دوغارون از اهمیت بسیاری برای مبادلات کالا برخوردار است.
شهرستان باخرز درگذشته از اهمیت بیشتری برخوردار بوده، و نام آن به همه منطقه تایباد اطلاق می شده است. باخرز از شمال به تربت جام، از جنوب به خواف، از خاور به تایباد و از باختر به تربت حیدریه محدود می گردد.
حوزه تربت جام، تایباد و باخرز یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه تربت جام، تایباد و باخرز پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز استفاده کنند.حوزه تربت جام، تایباد و باخرز دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات تربت جام، تایباد و باخرز در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای تربت جام، تایباد و باخرز داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی تربت جام، تایباد و باخرز را در تایید صلاحیت تربت جام، تایباد و باخرز مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس

نظرات مردم تربت جام، تایباد و باخرز

مردم شریف حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد تربت جام، تایباد و باخرز و انتظارات خود از کاندیداهای تربت جام، تایباد و باخرز بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.