مجلس ایران دات كام
حوزه کرج، اشتهارد و فردیس

حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس

درباره حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کرج، اشتهارد و فردیس

کاندیداهای حوزه کرج، اشتهارد و فردیس

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کرج، اشتهارد و فردیس

کرج یکی از شهرستان های استان البرز است. این شهرستان در شرق استان البرز قرار دارد. این شهرستان پرجمعیت ترین شهرستان استان البرز است. مرکز این شهرستان، شهر کرج است. کرج شامل دو بخش است به نامهای بخش مرکزی و بخش آسارا.
اشتهارد به مرکزیت شهر اشتهارد یکی از شش شهرستان استان البرز ایران است. شهرداری شهر اشتهارد در سال ۱۳۳۱ تأسیس شد. شهر اشتهارد دارای قدمتی تاریخی می باشد.
فردیس به مرکزیت فردیس در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ در تابعیت استان البرز ایجاد شد.
حوزه کرج، اشتهارد و فردیس یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کرج، اشتهارد و فردیس پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس استفاده کنند.حوزه کرج، اشتهارد و فردیس دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کرج، اشتهارد و فردیس در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کرج، اشتهارد و فردیس داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کرج، اشتهارد و فردیس را در تایید صلاحیت کرج، اشتهارد و فردیس مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس

نظرات مردم کرج، اشتهارد و فردیس

مردم شریف حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کرج، اشتهارد و فردیس و انتظارات خود از کاندیداهای کرج، اشتهارد و فردیس بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
رضا شفیعی:

شهر فردیس با جمعیت نیم میلیونی جای تاسف است از شهر ببست هزار نفری هنوز بیمارستان ندارد این بی کفایتی را میرساند


رحیم:

انشالله نمایندگان منتخب دوره یازدهم وعدهایشان عملی کنندمشکلات معلولین ویژه رسیدگی نمایند