مجلس ایران دات كام
نماینده بهشهر:

هیچ جای استان مازندران برای گردشگری امن نیست

هیچ جای استان مازندران برای گردشگری امن نیست

نماینده مردم بهشهر در مجلس یازدهم تاكید كرد: استان مازندران شرایط سختی را در مقابله با ویروس كرونا سپری می كند و هیچ جای استان برای گردشگری ایمن نیست.


غلامرضا شریعتی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به لزوم پرهیز مردم از سفرهای غیرضروری به استان های شمالی کشور بیان کرد: همانطور که ستاد ملی کرونا نیز اعلام نموده است استان مازندران شرایط بسیار سختی در مواجهه با ویروس کرونا دارد. حالا جایی از استان مازندران نیست که برای گردشگری منطقه ای امن باشد.
ایشان سپس اظهار نمود: در حوزه انتخابیه بنده که بهشهر و نکا می شود و در شرق استان مازندران قرار گرفته است از گذشته نیز که گردشگران کمتری می آمدند اما امروز وضعیت از قرمز نیز گذشته است و در نواحی غرب و میانی استان وضعیت به همین شدت نامساعد است.
نماینده مردم بهشهر در مجلس یازدهم اشاره کرد: حضور مسافر در استان می تواند به بدتر شدن شرایط منجر شود. بنده بعنوان یک شهروند از مردم خواهش می کنم برای حفظ سلامتی و جان خود و هم وطنانشان در طول این مدت از سفر به استان مازندران پرهیز کنند.
ایشان سپس تاکید کرد: حالا شرایط برای گردشگری در سطح استان مساعد نیست. از مردم خواهش می کنم که این مدت را تحمل کنند تا ان شاءالله بعد از عبور از بیماری بتوانیم باردیگر پذیرای هم وطنان عزیز بوده و با حفظ سلامتی خود و خانواده هایمان به زندگی ادامه دهیم.1399/05/07
14:33:03
5.0 / 5
2553
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳