مجلس ایران دات كام

رونمایی از اولین کتاب نگاره طراحی شده با هوش مصنوعی در رابطه با شهید حاج قاسم سلیمانی

رونمایی از اولین کتاب نگاره طراحی شده با هوش مصنوعی در رابطه با شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش مجلس ایران دات کام، سیستان و بلوچستان اولین کتاب نگاره در رابطه با دلدادگی شهید حاج قاسم سلیمانی و سیستان و بلوچستان که با کمک فناوری هوش مصنوعی طراحی و ساخته شده، امروز جمعه رونمایی گردید.


اولین آرت بوک (کتاب نگاره) در رابطه با دلدادگی شهید حاج قاسم سلیمانی و سیستان و بلوچستان با عنوان «حاج قاسمِ ما» که به کمک فناوری هوش مصنوعی طراحی و ساخته شده است، طی مراسم رسمی و با حضور مسؤلان استان سیستان و بلوچستان رونمایی گردید.
در مراسم آیین رونمایی از کتاب نگاره سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور تعدادی از مسئولین استان سیستان و بلوچستان همچون معاون سیاسی اجتماعی استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، مدیر کل صداوسیما، مدیر کل اجتماعی استانداری، مدیر کل تبلیغات اسلامی، مدیر جهاد دانشگاهی و مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج، از کتاب نگاره «حاج قاسم ما» که توسط مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج و قرارگاه فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان با استفاده از ظرفیت هوش مصنوعی طراحی و ساخته شده، رونمایی گردید.
کتاب نگاره حاج قاسم ما، پیوند عمیق و قلبی سردار قاسم سلیمانی با مردمان سیستان و بلوچستان همچون سردار شهید حاج قاسم میرحسینی، شهید محبعلی فارسی، شهید حسینعلی عالی، خانواده شهدا و سران طوایف شیعه و اهل سنت را برای نخستین بار با تصاویر ساخته شده توسط فناوری هوش مصنوعی، به تصویر می کشد.
این کتاب نگاره از ۱۷ تصویر تولیدی با هوش مصنوعی تشکیل شده که در آن جلوه هایی از دلدادگی شهید حاج قاسم سلیمانی به مردم استان سیستان و بلوچستان به تصویر کشیده شده است.
منبع:

1402/11/13
12:37:59
0.0 از 5
1609
تگهای خبر: تبلیغ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳