مجلس ایران دات كام
‍ یك نماینده مجلس:

طرح ساماندهی کارکنان دولت، هفته آینده راهی صحن مجلس می شود

طرح ساماندهی کارکنان دولت، هفته آینده راهی صحن مجلس می شود

به گزارش مجلس ایران دات کام، خراسان شمالی رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی از راهی شدن طرح ساماندهی کارکنان دولت طی هفته آینده به صحن مجلس اطلاع داد.


امان الله حسین پور در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: بعنوان یکی از موافقان طرح ساماندهی کارکنان دولت، معتقد هستم امروز اجرای این طرح یکی از مطالبات مهم مجلس در جهت ساماندهی وضعیت قراردادهای مختلف اداری و کمک به ایجاد انگیزه، ارتقاء بهره وری در کارکنان و ایجاد امنیت شغلی این قشر زحمت کش است.
وی با انتقاد از این که شرکتهای واسطه ای، بخشی از وجوه دریافتی دولت را برای حق العمل خود بر می دارند، اضافه کرد: بدین سان به نیروهای طرف قرارداد، حقوق بسیار اندکی پرداخت می شود.
حسین پور با اشاره به گلایه ها در مورد تفاوت در دستمزدها و قراردادها اظهار داشت: اجرای این طرح اجرای عدالت، رفع تبعیض و همینطور ارتقاء رضایتمندی پرسنل و شاغلین را به دنبال دارد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اعلان اینکه این طرح هفته آتی وارد صحن مجلس می شود، اظهار داشت: افزایش بهره وری کارکنان دولت و تقویت سیستم اداری کشور، ممنوعیت بکارگیری نیروهای بدون مجوز و حذف شرکتهای واسطه نیروی انسانی همچون مزایای اجرای این طرح بشمار می رود.
نماینده مردم شهرستان اسفراین در مجلی شورای اسلامی از برخی شرکت ها بعنوان مافیای برده داری نوین نام برد و اظهار داشت: این عدم قاعده گذاری و رهاشدگی شرکت ها سبب افزایش هزینه ها و کاهش رضایتمندی در کارکنان شده است که انشاءالله با اجرای این طرح شاهد اجرای عدالت خواهیم بود.
منبع:

1401/10/17
10:46:44
0.0 از 5
3248
تگهای خبر: دولت , رضایتمندی , سیستم , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام