مجلس ایران دات كام
گودرزی در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش:

فیاضی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش راهکار دارد

فیاضی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش راهکار دارد

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم بروجرود اظهار داشت: مسعود فیاضی کسی است که ذهن فعال و تسلط کافی به مشکلات آموزش و پرورش دارد و راهکار ارایه داده است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، عباس گودرزی در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار داشت: آن روزی که از تریبون مجلس نام مسعود فیاضی قرائت شد، تعدادی از نماینگان مخالفت خودرا درباره این گزینه اعلام نمودند. بنده به یکی از مخالفان فیاضی گفتم مگر شما صحبت های وی را شنیدید که گفت خیر. اما فیاضی از بدنه وزارت آموزش و پرورش نیست.
وی بیان کرد: بنده به آن نماینده گفتم که ما در مجلس متولد شدیم که امروز نماینده مجلس هستیم؟ همین سوء برداشت نشود و قصد بنده اسائه ادب به نمایندگان نیست اما منظورم این است که تعدادی از نمایندگان با آنکه سابقه زیادی در عرصه نمایندگی ندارند، از تعدادی از نمایندگانی که سابقه بیشتری دارند، کارهای مهمتری را انجام داده اند.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: بر این اساس اگر کسی از روز اول در دستگاهی شاغل نبوده است، به این معنا نیست که قدرت مدیریت ندارد. در فضای مجازی تعدادی از افراد می کوشند که ذهن مسئولان را مهندسی کنند در صورتیکه مجلس انقلابی به اوضاع کشور مسلط ا ست و محاسبات دقیق کشور را می داند. گودرزی اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش نیازمند وزیری است که اهل پژوهش باشد و سیاست پژوهی کند که فیاضی این خاصیت را دارد. فیاضی در بحث سیاست پژوهی و اتصال حوزه و دانشگاه بسیار موفق بوده است و همین طور ذهن برنامه ریزی دارد و راهکارهای زیادی را برای رفع مشکلات آموزش و پرورش ارائه کرده و قادر به حل این مسائل است.


منبع:

1400/08/25
10:08:23
0.0 از 5
3630
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳