مجلس ایران دات كام
فیروزی پوربادی:

مشاركت حداكثری در انتخابات مخالفین را از رسیدن به اهداف خود نا امید می كند

مشاركت حداكثری در انتخابات مخالفین را از رسیدن به اهداف خود نا امید می كند

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اعلام موجودیت کاندیداهای مختلف برای حضور در انتخابات پیش رو، تصریح کرد: فضای رقابت انتخاباتی باید به سمتی حرکت نماید که مردم را برای مشارکت در انتخابات با خود همراه ساخته و زمینه انتخاب صحیح را فراهم آورد.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفتگو با ایسنا، در ارزیابی از فضای انتخاباتی کشور بیان نمود: ما شاهد می باشیم که پیش از آغاز رسمی ثبت نام کاندیداها رقابت های انتخاباتی در حال شکل گیری است و کاندیداهای گوناگونی از جریان های سیاسی و یا به صورت مستقل اعلام موجودیت کرده اند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: فضای تبلیغاتی هم در حال شکل گیری است و کاندیداها رقابت های خویش را در فضاهای مجازی شروع کرده اند. انتظار می رود پس از ثبت نام رسمی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و تایید صلاحیت از جانب شورای نگهبان رقابت ها پرشورتر و گسترده تر شود.
نماینده مردم نطنز در مجلس خاطرنشان کرد: اما باید توجه داشت که در فضای رقابتی، کاندیداها باید از منفی بافی، تخریب، تهمت و افترا دوری کرده و رقابتی کارشناسی برای پیدا کردن راهکاری برای حل مشکلات کشور داشته باشند. باید کوشش کرد تا با شکل گیری بستر مناسب رقابتی فضای مناسبی برای مشارکت مردم در انتخابات و انتخاب فردی صالح و کارآمد فراهم گردد.
این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه درباره چالش های انتخابات پیش رو بیان نمود: چالش اصلی در انتخابات مشکلاتی است که در زندگی روزمره مردم دیده شده و این روزها مردم را در تنگنا قرار داده است. از انتشار کرونا گرفته تا مشکلات معیشتی همگی بخشی از فشارهایی است که بر مردم تحمیل شده است.
فیروزی پوربادی اضافه کرد: فضای انتخاباتی باید به سمتی حرکت نماید که مردم را برای مشارکت در انتخابات با خود همراه ساخته و زمینه انتخاب صحیح را فراهم آورد. مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سبب تقویت پایه های نظام شده و مخالفین را از رسیدن به اهداف خود ناامید می سازد.
منبع:

1400/02/12
13:04:12
0.0 از 5
4158
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵