مجلس ایران دات كام
حوزه اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان

درباره حوزه انتخابیه اصفهان

تعداد کرسی: 5 کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اصفهان

کاندیداهای حوزه اصفهان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه اصفهان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه اصفهان

شهرستان اصفهان یکی از شهرستان های استان اصفهان در مرکز ایران است. مرکز این شهرستان شهر اصفهان است. این شهرستان دارای ده شهر است: شهر اصفهان، بهارستان، حسن آباد، نیک آباد، نصرآباد، کوهپایه، سجزی، تودشک، محمدآباد، ورزنه و زیار و هرند.
حوزه اصفهان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اصفهان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اصفهان استفاده کنند.حوزه اصفهان دارای 5 کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اصفهان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اصفهان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی اصفهان را در تایید صلاحیت اصفهان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های اصفهان در مجلس

نظرات مردم اصفهان

مردم شریف حوزه انتخابیه اصفهان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اصفهان و انتظارات خود از کاندیداهای اصفهان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
سید محمد موسوی:

باسلام ماوقتی میخواهیم برای یک کار ساختمانی کارگری را بیاوریم دقت می کنیم که جوان وسالم وقوی باشد که بتواند ازعهده انجام کار بر اید.ولی برای ثبت نام مجلس همه براحتی می آیند ثبت نام می کنند یکی سواد ندارد یکی 80سال دارد یکی پرونده دادگاه دارد وووودیگر ابهامات وبعدا باید تمام ادارات دولتی کارهای مردم را کنار بگذارند وسریعا به شناسایی این افراد بپردازند نازه وقتی ردصلاحیت می شوندخودرا حاکم می دانند ودولت ونظام را محکوم می کنند ومی گویند مردم رای ندهید وآب به آسیاب دشمن می ریزند مجلس آینده سعی نماید برای شرایط نام نویسی قوانین تهیه نماید تا کتری بازی نباشد یاعلی مدد.