مجلس ایران دات كام
حوزه اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان

درباره حوزه انتخابیه اصفهان

تعداد کرسی: 5 کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اصفهان

کاندیداهای احتمالی حوزه اصفهان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه اصفهان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه اصفهان

شهرستان اصفهان یکی از شهرستان های استان اصفهان در مرکز ایران است. مرکز این شهرستان شهر اصفهان است. این شهرستان دارای ده شهر است: شهر اصفهان، بهارستان، حسن آباد، نیک آباد، نصرآباد، کوهپایه، سجزی، تودشک، محمدآباد، ورزنه و زیار و هرند.
حوزه اصفهان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اصفهان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اصفهان استفاده کنند.حوزه اصفهان دارای 5 کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اصفهان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اصفهان داشته باشد.

تازه های اصفهان در مجلس

نظرات مردم اصفهان

مردم شریف حوزه انتخابیه اصفهان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اصفهان و انتظارات خود از کاندیداهای اصفهان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.