مجلس ایران دات كام
حوزه بیرجند و درمیان

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان

درباره حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بیرجند و درمیان

کاندیداهای احتمالی حوزه بیرجند و درمیان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه بیرجند و درمیان

بیرجند در استان خراسان جنوبی ایران واقع شده است. این شهرستان از شمال به شهرستان قاینات، از شمال شرق به شهرستان زیرکوه، از شرق به شهرستان های درمیان و سربیشه، از جنوب به شهرستان خوسف و از غرب به شهرستان سرایان محدود است.
درمیان به مرکزیت شهر اسدیه، یکی از شهرستان های استان خراسان جنوبی در ایران است. این شهرستان در شرق شهرستان بیرجند، جنوب شهرستان قائن و شمال شهرستان سربیشه واقع است و در حال حاضر دارای سه بخش مرکزی، قهستان و گزیک، ۶ دهستان و ۱ نقطه شهری است.
حوزه بیرجند و درمیان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بیرجند و درمیان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان استفاده کنند.حوزه بیرجند و درمیان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بیرجند و درمیان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بیرجند و درمیان داشته باشد.

تازه های بیرجند و درمیان در مجلس

نظرات مردم بیرجند و درمیان

مردم شریف حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بیرجند و درمیان و انتظارات خود از کاندیداهای بیرجند و درمیان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.