مجلس ایران دات كام
حوزه بیرجند و درمیان و خوسف

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف

درباره حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بیرجند و درمیان و خوسف

کاندیداهای حوزه بیرجند و درمیان و خوسف

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بیرجند و درمیان و خوسف

بیرجند در استان خراسان جنوبی ایران واقع شده است. این شهرستان از شمال به شهرستان قاینات، از شمال شرق به شهرستان زیرکوه، از شرق به شهرستان های درمیان و سربیشه، از جنوب به شهرستان خوسف و از غرب به شهرستان سرایان محدود است.
درمیان به مرکزیت شهر اسدیه، یکی از شهرستان های استان خراسان جنوبی در ایران است. این شهرستان در شرق شهرستان بیرجند، جنوب شهرستان قائن و شمال شهرستان سربیشه واقع است و در حال حاضر دارای سه بخش مرکزی، قهستان و گزیک، ۶ دهستان و ۱ نقطه شهری است.
حوزه بیرجند و درمیان و خوسف یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بیرجند و درمیان و خوسف پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف استفاده کنند.حوزه بیرجند و درمیان و خوسف دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بیرجند و درمیان و خوسف در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بیرجند و درمیان و خوسف داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بیرجند و درمیان و خوسف را در تایید صلاحیت بیرجند و درمیان و خوسف مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بیرجند و درمیان و خوسف در مجلس

نظرات مردم بیرجند و درمیان و خوسف

مردم شریف حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بیرجند و درمیان و خوسف و انتظارات خود از کاندیداهای بیرجند و درمیان و خوسف بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حسینعلی خسروی:

با یاری خداوند جمعه دوم اسفند 98 پای صندوقهای رای حاضر خواهم بود و رای خواهم داد اما عدالتی در کشور برقرار نیست . بنده معلول جسمی حرکتی هستم ، کارگر شرکت توانخواهان (شرکت ویژه اشتغال معلولین)با حقوق زیر حداقل قانون کار روزگار می گذرانم و به دلیل تراکنش بالای حساب که متعلق به ودیعه شرکت مذکور در حسابم جهت شار ژ بلیت اتوبوس درون شهری بیرجند می باشد و هیچ سود و منفعتی از این گردش حساب ندارم ، یارانه معیشتی به اینجانب تعلق نگرفته است درحالیکه دیگران می گیرند با حقوق بالای قانون کار. نه خودروی آنچنانی دارم و نه خانه بدان معنا