مجلس ایران دات كام
نبویان:

مشكل كشور با مدیریت پیر و خسته برجامی حل نمی گردد

مشكل كشور با مدیریت پیر و خسته برجامی حل نمی گردد

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: با وجود مدیریت خسته و پیر سرمایه داری و برجامی هیچ زمانی مشكل كشور حل نمی گردد و باید به سراغ تفكر مقاومت برویم.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس، اظهار داشت: از ملت بزرگ ایران به جهت شرکت در انتخابات مجلس خصوصاً از مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سپاس فراوان داریم که به نوکران خویش برای خدمت بیشتر اعتماد کردند.
وی اضافه کرد: وجود مشکلات در کشور را هیچ کس نمی تواند انکار کند، اما ریشه مشکلات کشور در کجاست؟ دو تفکر در کشور بر سر مدیریت با یکدیگر اختلاف دارند. تفکر اول، تفکر حاکم است همانند تفکر آقای روحانی و دوستان ایشان، این تفکر با ادعای تعامل روی کار آمد و اعلام نمود دیگران به سراغ تقابل رفته اند.
نماینده مردم تهران در مجلس اشاره کرد: اگر تعامل به معنای ارتباط است چرا در آغاز کار دولت با وجود تاکید مقام معظم رهبری برای ارتباط با کشورهای منطقه و بازار چند صد میلیونی آنها ارتباطی برقرار نشد، جواب این سوال یک کلمه است تعامل به معنای ارتباط با کشورهایی مانند آمریکا، آلمان، انگلستان، فرانسه و بعضی از کشورها مدنظر قرار دارد.
نبویان اشاره کرد: آقای روحانی در کتاب امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای خود صریحا اعلام می کند آمریکا بنز و کشورهای غیر متحد دوچرخه هستند اگر ما تدبیر داریم باید به سراغ بنز برویم.
وی اظهار داشت: برای بهتر مطرح شدن مدلول تعامل به سراغ کتاب ایران و جهانی شدن مشاور آقای روحانی می ریم که از این کتاب تقدیر کرده اند، در این کتاب آمده است: ایران برای پیشرفت باید جهانی شدن را بپذیرد، جهانی شدن دارای قوانینی دارد هرچه بیشتر این قوانین را بپذیرید پیشرفته تر میشوید و اگر در مقابل آن بایستید پسرفت می کنید، قوانین جهان را کشورهای قدرتمند باید تنظیم کنند و مراد از کشورهای قدرتمند آمریکا است نه بنگلادش بدین سبب هرچه با آنچه که آمریکا می گوید سازش کنید کشور پیشرفته تر می شود.
نماینده مردم تهران در مجلس اشاره کرد: در کتاب ایران و جهانی شدن آمده است که باید عدالت طلبی که شعار امام زمان(عج) را کنار بگذاریم، تعامل یعنی سازش و تسلیم در مقابل غرب پس هر توافق نامه ای مانند برجام، CFT، FATF، سند ۲۰۳۰ به امضا رسید، آقای روحانی در کتاب خود صریحا اعلام می کند، مشکل کشور این است که عده ای در داخل کشور به غرب بد بین هستند. این نگاه بدبختی فعلی را برای کشور به همراه دارد و اعلام می کنند کاری از دست ما بر نمی آید و تنها می توانیم آبگوشت بزباش درست نماییم.
نبویان اظهار داشت: اگر معنای تعامل، سازش و تسلیم این است آیا توانستید با سازش و تسلیم کاری را پیش ببرید، آیا ملت ایران و جوانان نخبه با وجود تحریم در بعد نظامی پیشرفت نداشته اند تولید موشک های ایران حاصل نوکری کشورهای غربی است یا حاصل استقلال؟
وی با طرح این پرسش که آیا در زمینه پزشکی رشد و پیشرفت نداشته ایم، ارسال ماهواره به فضا حاصل پذیرش بدون چون و چرای دستورات آمریکا است؟، اضافه کرد: هفت سال به آمریکا و غرب اطمینان کردید دستاورد این اعتماد نابودی صنعت هسته ای، بتن ریزی راکتور اراک، تعطیلی کارخانه های تولید سانتریفیوژ، نابودی مواد غنی شده ۲۰ درصد و اخراج متخصصین هسته ای بود.
نماینده مردم تهران در مجلس اشاره کرد: تفکرات موجود دیگر در کشور تفکر امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، مردم، سردارشهید حاج قاسم سلیمانی است یعنی تفکر مقاومت و دفاع از منافع ملت ایران در مقابل زیاده خواهی کشورهای مستکبر، چنین تفکری که از طرف مردم و جوانان مومن انقلابی نمایندگی می شود سبب سربلندی ملت ایران شده و معادلات جهان را تغییر داده و به پایگاه اصلی آمریکا در منطقه حمله و چشم شیر آنها را کور کرده است.
نبویان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران برمبنای تفکر مقاومت و نه مذاکره به حدی از اقتدار رسیده که نفتکش های بدون اسکورت نظامی با پرچم پرافتخارترین ملت جهان ایران مرزهای تحریم را شکسته و از مرزهای اقتدار عبور و صادرات را انجام می دهد.
وی با اعلان اینکه راه شکست تحریم ها مذاکره نیست بلکه مقاومت، ایستادگی و موشک است، اظهار داشت: فکر برد برد را باید کنار گذاشت پیروزی تنها با مقاومت به دست می آید، با وجود مدیریت خسته و پیر سرمایه داری و برجامی هیچ زمانی مشکل کشور حل نمی گردد و باید به سراغ تفکر مقاومت برویم.


منبع:

1399/03/13
23:11:12
5.0 از 5
6108
تگهای خبر: انتخابات , دولت , رهبری , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام