مجلس ایران دات كام
نماینده اهواز:

زیبنده نیست خوزستان هنوز مشكل آب داشته باشد

زیبنده نیست خوزستان هنوز مشكل آب داشته باشد

به گزارش مجلس ایران دات كام خوزستان نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و كارون در مجلس با تاكید بر اینكه مشكلاتی كه در استان خوزستان وجود دارد، ناشی از مدیریت است، اظهار داشت: امروز زیبنده نظام و در شان مردم استان نیست كه هنوز در مسئله آب مشكل جدی داریم.


سید کریم حسینی در گفتگو با ایسنا درمورد اولویت های مجلس یازدهم، اظهار نمود: بطور قطع مجلس باید با اشراف بر امور و کارشناسی شده، اولویت ها را مشخص نماید. در حوزه استانی و ملی، اولویت های مجلس یازدهم بطور قطع بحث اقتصاد و فرهنگ است.
وی افزود: اولویت اول ما در حوزه استان هم بحث معیشت مردم و کاهش مشکلات اقتصادی می باشد. همینطور در کنار آن مسائل فرهنگی کشور هم در اولویت است.
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه اقتصاد و فرهنگ آن چیزی که مربوط به وظایف مجلس است را اولویت قرار دادیم و بطور قطع یکی از ابزاری را که قانون در اختیار مجلس گذاشته، نظارت بر امور و بررسی مسائل مربوط به آن است.
حسینی با تاکید بر اینکه مشکلاتی که در استان خوزستان داریم، ناشی از مدیریت است، خاطرنشان کرد: ما در استان خوزستان احتیاج به مدیریت کارآمد، قوی و جهادی داریم تا بتوانیم مشکلات را با قدرت و قاطعیت حل نماییم. در استان هنوز در مسائل زیرساختی و نیازهای اولیه مردم مشکل داریم. امروز زیبنده نظام و در شان مردم استان نیست که ما هنوز در مسئله آب مشکل جدی داریم.
وی افزود: در استان تنها یک منطقه مشکل آب ندارد، بلکه علاوه بر مناطق روستایی، در مناطق شهری هم مشکل آب داریم. یکی از مسائل دیگر، بحث راه های روستایی است. علاوه بر این باید به اشتغال جوانان و کشاورزی هم رسیدگی کرد؛ با عنایت به این که استان خوزستان یکی از استان های مستعد در کشاورزی است که بطور قطع به اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی کمک خواهد نمود.
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در انتها تصریح کرد: امیدواریم به کمک سایر نمایندگان استان، با وحدت و انسجام و ارتباط خوبی که با مدیریت مجلس ایجاد شده، بتوانیم در رفع مشکلات و موانعی که در راه تحقق این اهداف است، گام برداریم.1399/03/11
13:32:06
5.0 از 5
6050
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳