مجلس ایران دات كام
منتخب مردم آبادان در مجلس:

جلوی انتصاب چند مدیر غیربومی در آبادان گرفته شد

جلوی انتصاب چند مدیر غیربومی در آبادان گرفته شد

به گزارش مجلس ایران دات كام منتخب مردم آبادان در مجلس اظهار داشت: برخی مدیران در شهر آبادان درصدد بودند كه از خلأ بین مجلس دهم و یازدهم سوءاستفاده كنند و تغییرات مدیریتی مدنظر خویش را انجام دهند اما جلوی آنها گرفته شد.سید مجتبی محفوظی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: متأسفانه در چند روز گذشته شاهد تحرکاتی برای تغییر برخی نیروهای بومی و انتصاب مدیران غیربومی در شهرستان آبادان بودیم که با قاطعیت مبحث را پیگیری کردیم و مانع این اتفاقات شدیم.
وی اضافه کرد: همین روز گذشته (چهارشنبه) در یکی از ادارات قرار بود یک نیروی غیربومی جایگزین یک نیروی بومی شود که مانع آن شدیم.
محفوظی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی مدیران درصدد بودند که از بحث خلأ بین دو مجلس دهم و یازدهم سوءاستفاده کنند و تغییرات مدنظر خویش را انجام دهند که جلوی این شیطنت را گرفتیم.
وی اظهار داشت: من قاطعانه به مدیران و حتی وزرا اعلام می کنم که ورود مدیر و نیروی غیربومی به آبادان ممنوع می باشد و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که کسی نیروهای بومی توانمند را نادیده بگیرد.
منتخب مردم آبادان در مجلس اضافه کرد: سوال ما از آقایان مسئول این است که چه زمانی مقرر است فرصت داده شود تا نیروهای بومی ما رشد و ارتقا پیدا کنند؟
وی اظهار داشت: جوانان بومی ما از توانایی زیادی برخوردار می باشند اما نادیده گرفته شده اند؛ چرا برای رشد و ارتقای آنها کسی تابحال تلاش نکرده است؟
وی اظهار داشت: بنده حتی از خوابگاه نیروهای فاز ۲ پالایشگاه آبادان بازدید کردم و این روند تا تقویت جایگاه نیروهای بومی همچنان ادامه خواهد یافت و مردم مطمئن باشند در برخورد با هر فردی که بخواهد نیروهای بومی را نادیده بگیرد، هیچ گونه تساهل و تسامحی نخواهیم داشت.

1399/03/02
11:21:17
5.0 از 5
6114
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵