مجلس ایران دات كام
لاهوتی :

تعاملات اقتصادی را با كشورهای جهان گسترش دهیم

تعاملات اقتصادی را با كشورهای جهان گسترش دهیم

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی فراكسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما باید با كشورهای دنیا ارتباطات و تعاملات خودرا گسترش دهیم و به این نكته دقت كنیم كه در خیلی از كشورهای دنیا اولویت اصلی اقتصاد است.مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اولویت گذاری دولت امسال گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تأثیرات منفی این بیماری بر جامعه، دولت امسال باید همه امکانات خودرا بسیج کند تا کشور را به روال عادی برگرداند.
وی اضافه کرد: در وهله اول همه مسئولان باید تلاش کنند تا سلامتی مردم تامین شود و حداکثر تا خردادماه کشور به حالت عادی بازگردد.
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اشاره به آثار منفی اقتصادی حاصل از شیوع ویروس کرونا در کشور، اظهار داشت: آثار منفی اقتصادی این قضیه بسیار زیاد است چونکه تولیدکنندگان تولیدات خودرا قطع و یا به حداقل رسانده اند و صنعت گردشگری کشور در عرصه داخلی و خارجی تعطیل شده است.
لاهوتی بیان کرد: از طرف دیگر کشور در شرایط تحریم قرار دارد و بر این اساس باید برنامه ریزی های لازم برای برون رفت از مشکلات اقتصادی در سال ۹۹ اندیشیده شود چونکه در این سال سخت همه تکیه دولت به دریافت مالیات بود که با این شرایط نمی تواند مالیات وصول کند.
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم برگرداندن روال اقتصادی کشور به حالت عادی، گفت: ما باید با کشورهای دنیا ارتباطات و تعاملات خودرا گسترش دهیم و به این نکته دقت کنیم که در خیلی از کشورهای دنیا اولویت اصلی اقتصاد است اما در ایران این چنین نیست که این مسئله باید امسال مورد توجه قرار گیرد.


منبع:

1399/02/11
21:15:49
5.0 از 5
5975
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴