مجلس ایران دات كام
سلیمی در گزارش مجلس ایران دات كام:

عملكرد مجلس دهم ضعیف بود

عملكرد مجلس دهم ضعیف بود

به گزارش مجلس ایران دات كام عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عملكرد ضعیف نمایندگان اصلاح طلب مجلس موجب كاهش مشاركت در انتخابات شد.حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره میزان مشاركت در این دوره از انتخابات و ادعای اصلاح طلبان در خصوص تأثیر رد صلاحیت های بعضی از كاندیداهای این جناح در این مساله گفت: دلیل اصلی كاهش مشاركت در انتخابات، كارنامه اصلاح طلبان است.
وی اضافه كرد: مجلس دهم، مجلسی بود كه بیشتر نمایندگان آن اصلاح طلب بودند، آنان عملكرد بسیار ضعیفی داشتند و صرفاً برنامه های دولت را مورد حمایت قرار می دادند.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: از یكسو، دولت های یازدهم و دوازدهم با حمایت اصلاح طلبان به پیروزی رسیدند و شعار آنان این بود كه «در ۱۰۰ روز مشكلات را حل می كنیم»، اما روز به روز وضعیت معیشتی مردم بدتر شد.
سلیمی اشاره كرد: از طرف دیگر، دولت وعده داده بود كه سالانه یك میلیون شغل به وجود می آورد اما نه تنها به این وعده خود عمل نكرد بلكه به سبب وضعیت اسفبار اقتصادی، خیلی از كارخانه ها و مراكز تولید هم تعطیل شد؛ بر این اساس مردم از عملكرد اصلاح طلبان ناراضی هستند.
وی اظهار داشت: این افراد در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، بحث شیوع ویروس كرونا را كاملاً عمدی مطرح نمودند درحالی كه بعد از آنكه بحث شیوع ویروس كرونا در چین عنوان شد، همه می گفتیم كه نباید اجازه داده شود از چین مسافر وارد كشور شود. سوال ما این است كه چه كسانی با مقاومت در مقابل این مسئله موجب شدند كه كرونا وارد كشور شود؟
وی بیان كرد: روزنامه ها و سایت های آقایان اصلاح طلب یك روز مانده به انتخابات مردم را ترساندند كه «اگر پای صندوق های رأی بروید، كرونا می گیرید» كه این فضاسازی های منفی آنان هم در كاهش مشاركت تأثیرگذار بود.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: اصلاح طلبان به خوبی فهمیده بودند كه در بین مردم اقبالی ندارند، بنا بر این به دنبال آن بودند كه اصل انتخابات را زیر سوال ببرند و در نهایت هم راه به جایی نبردند.


منبع:

1398/12/06
15:49:39
5.0 از 5
7509
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴