مجلس ایران دات كام
وحدتی:

در انتخابات پیش رو بیشتر مردم به حرف احزاب گوش نمی دهند

در انتخابات پیش رو بیشتر مردم به حرف احزاب گوش نمی دهند

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو كمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینكه اعتقاد دارم در این دوره انتخابات شاید بیشتر مردم به حرف احزاب گوش ندهند، اظهار نمود: شاید آن گونه ترسیم شود كه مردم در انتظاری كه از اصلاح طلب ها و اصول گرایان داشته اند به اهداف خود نرسیده باشند.


محمد وحدتی هلان در گفت و گو با ایسنا در پیش بینی فضای انتخاباتی پیش روی كشور درباب اینكه گرایش های موجود و جناح ها در ایجاد فضای انتخابات چقدر تأثیر دارند، اظهار داشت: فضای سیاسی جامعه امروز به شكلی است كه نشان میدهد تمام گروه ها وارد انتخابات خواهند شد و هر چه بیشتر به ایام انتخابات نزدیك می شویم شور و شوق بیشتر می شود و فضای انتخاباتی گرمای بیشتری را شاهد خواهد بود.
وی ادامه داد: تمام گروه های سیاسی شامل اصول گرایان، اصلاح طلبان، مستقلین و پایداری ها هم علاقه دارند كه وارد این كارزار شوند و هم كاندیداهای خودرا تا حدودی معرفی كرده اند. در واقع از حالا مشخص است در خیلی از شهرها و شهرستان ها حدودا این جریان ها كاندیداهای خودرا مشخص كرده و رسمی یا غیررسمی فعالیت می نمایند.
این عضو كمیسیون اجتماعی مجلس اشاره كرد: فكر می كنم انتخابات پرشوری را شاهد خواهیم بود. معتقدم تمام اقشار مردم پای صندوق های رأی خواهند رفت و انتخابات از شور و شوق خاصی برخوردار خواهد بود. عده ای اعتقاد دارند شاید به خاطر برخی مسائل به خصوص رد صلاحیت ها استقبال از انتخابات گسترده نباشد ولی من این اعتقاد را ندارم چونكه قبل از این در زمان ثبت اسامی كاندیداها بسیاری معتقد بودند افراد كمتری ثبت نام خواهند كرد اما در عمل شاهد بودیم استقبال زیادی انجام شد و در ثبت نام ها افزایش دو برابری را شاهد بودیم. انتخابات هم به همین پرشوری خواهد بود. مردم پای صندوق رأی خواهد رفت و فرد مورد نظر خودرا انتخاب می كنند.
وحدتی درباب اینكه آیا دو قطبی های همیشگی اصول گرا و اصلاح طلب در شرایط فعلی پاسخگوی فضای انتخابات خواهند بود یا خیر؟ اظهار نمود: اعتقاد دارم در این دوره بیشتر مردم به حرف احزاب گوش ندهند. اعتقاد دارم مردم در این انتخابات به افرادی رأی دهند كه آنها بتوانند پاسخگوی نیازهای امروز جامعه باشند. شاید این گونه ترسیم شود كه مردم در انتظاری كه از اصلاح طلب ها و اصول گرایان داشتند به اهداف خود نرسیده باشند و این احتمال را می دهم كه در این دوره مردم به كسانی رأی دهند كه قابل اعتماد آنها بوده و مطمئن باشند كه آن فرد می تواند در جامعه مشكلات را حل كند.1398/11/05
14:40:21
3.3 از 5
10968
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱