مجلس ایران دات كام
رضایی كوچی در گزارش مجلس ایران دات كام:

انتقام گیری از سپاه با هدف ناامنی برنامه ریزی شده است

انتقام گیری از سپاه با هدف ناامنی برنامه ریزی شده است

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: كشورهای استعماری با توطئه های رسانه ای به دنبال انتقام گیری از خون حاج قاسم سلیمانی و توفیق سپاه در منطقه هستند.محمدرضا رضایی كوچی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن انتقاد نسبت به تجمعات اخیر ضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: پاسداران جمهوری اسلامی حاضرند قطعه قطعه شوند اما امنیت و آرامش مردم آسیب نبیند.
وی با اشاره به اینكه سپاه پاسداران روزانه صدها تهدید امنیتی و نظامی را خنثی می كند اما این روزها خیلی مظلوم واقع شده است، اضافه كرد: شعارهایی كه ضد سپاه پاسداران مطرح می شود درواقع برای انتقام گیری از موفقیت های سپاه در منطقه و تضعیف نظام و امنیت كشور است.
رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: مأموریت اصلی سپاه پاسداران، تأمین امنیت آرامش ملت و دفاع از كیان نظام جمهوری اسلامی است ازاین رو شعارهایی كه ضد سپاه داده می شود، شعار ضد امنیت و آرامش مردم است.
رضایی كوچی با بیان پشتیبانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: حضور سفیر انگلیس در تجمعات، برخلاف مقررات بین المللی است و دستگاه های امنیتی اقدام درستی در دستگیری این فرد انجام دادند.
وی خاطرنشان كرد: كشورهای استعماری با توطئه های رسانه ای به دنبال انتقام گیری از خون حاج قاسم سلیمانی و توفیق سپاه در منطقه هستند.

1398/10/26
15:14:24
5.0 از 5
10500
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵