مجلس ایران دات كام
پورمحمدی:

بر مشارکت اصرار و دیگران را هم به آن دعوت کنیم

بر مشارکت اصرار و دیگران را هم به آن دعوت کنیم

به گزارش مجلس ایران دات کام، کاندیدای دور اول انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم در اطلاعیه ای با دعوت مردم به مشارکت در انتخابات، تصریح کرد: حتما می دانید نیامدن من و شما، اوضاع را بهتر نمی کند، اما با آمدن ما و انتخاب دقیق ما، امید بهترشدن هست، پس چرا نیاییم؟


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، متن بیانیه حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی به شرح زیر است:
«هم میهنان عزیز و گرامی
سلام بر شما
پانزده روز میهمان شما بودم و قلب و ذهن شما را درگیر مباحث خود کردم. به دنبال آن، پیام های محبت آمیز فراوانی دریافت کردم. همینطور نقدهای زیاد و تعابیر مختلف و داوری های متفاوت را دیدیم و شنیدیم.
آن چه برای همه ی ما مهم می باشد، آینده ی کشور، پیشرفت آن، امیدواری فرزندانمان و زندگی شایسته و درخور برای همه همراه با آرامش، محبت، رضایت و سلامت دین و دنیا است.
مجدداً از همه تشکر می کنم و بخصوص از کسانی که در برنامه های اینجانب حضور داشتند، تلاش کردند و از هر کمکی دریغ ننمودند، صمیمانه سپاسگزارم.
و از همه ی شما صادقانه و متواضعانه تقاضا و انتظار دارم، بیایید فارغ از همه ی دغدغه ها، گله ها و انتقادها، تصمیم بگیریم همبستگی و دلبستگی خویش را به کشور و سرنوشتمان ابراز نماییم، مطمئن هستم حضور گسترده ی شما، احساس آرامش بخش و مثبتی ایجاد خواهد کرد، چون که وظیفه ی خویش را انجام داده اید و فردی که به فکر شما و خواست های شما نزدیکتر است، انتخاب می کنید.
من نمی گویم به چه کسی رای دهید، ولی اصرار دارم بیاید و دیگران را هم دعوت کنید. چونکه لحظات خاص، سرنوشت ساز و تعیین کننده است. حتی یک قدم برداشتن، یک لحظه از تردید خارج شدن و یک حضور بموقع، آینده ی ما و فرزندانمان را دگرگون و تضمین خواهد نمود. پس اجازه ندهیم فضای یأس و بدبینی بر ما غلبه کند.
حتما می دانید نیامدن من و شما، اوضاع را بهتر نمی کند، اما با آمدن ما و انتخاب دقیق ما، امید بهترشدن هست، پس چرا نیاییم؟
قرار ما، گامهای استوار، با نیت خیر، امید به آینده ی بهتر و با توکل به خداوند رحمن و رحیم و با شادابی در روز جمعه ۱۵ تیرماه به سمت حوزه های دریافت رای.
خداوند متعال به همبستگی و حرکت جمعی وعده ی سعادت، کامیابی و نجات داده است.
إِنَّ اللَّهَ لا یُخْلِفُ الْمِیعاد - پیروز و سربلند باشد.
دعاگوی همه - ارادتمند مصطفی پورمحمدی»1403/04/14
21:04:22
0.0 از 5
135
تگهای خبر: انتخابات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام