مجلس ایران دات كام
جانشین منطقه پدافند هوایی جنوب كشور

پیشرفت علمی و تسلیحاتی ارتش سبب عزت و سربلندی نظام اسلامی است

پیشرفت علمی و تسلیحاتی ارتش سبب عزت و سربلندی نظام اسلامی است

به گزارش مجلس ایران دات کام، بوشهر جانشین منطقه پدافند هوایی جنوب کشور در جمع کارکنان پایور و وظیفه این یگان پدافندی ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: نیروی انسانی متخصص و متعهد برگ برنده ارتش خصوصاً نیروی پدافند هوایی است که اقتداری بی بدیل را در سطح منطقه و جهان برای کشورمان به ارمغان آورده است.


امیر سرتیپ دوم، سید حسن موسی زاده اضافه کرد: پیشرف علمی و تسلیحاتی ارتش سبب عزت و سربلندی نظام اسلامی است و بازدارندگی مطلوب را برای کشورمان ایجاد کرده است.
امیر سرتیپ دوم موسی زاده با اعلان اینکه وجود امنیت اتفاقی نیست اشاره کرد: تلاش شبانه روزی کارکنان پایور و وظیفه پدافند هوایی در رصد ۲۴ ساعته آسمان امن ایران سبب آرامش خاطر هموطنانمان شده که با وجود امنیت پایدار به امورات روزمره خود مشغول باشند و ذره ای دغدغه امنیت نداشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مساله مشارکت بالا در انتخابات اشاره نمود و اظهار داشت: حضور در صحنه هموطنانمان در برهه های مختلف تضمین کننده امنیت و سبب افزایش مقبولیت کشورمان در حوزه بین المللی است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، جانشین منطقه پدافند هوایی جنوب مشارکت در انتخابات و تشویق دیگران نسبت به حضور در انتخابات و نیز نقش اساسی و بازخورد این مسئله در امورات داخلی و خارجی کشور را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: تمامی اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون حضور در صحنه هموطنانمان در حوزه های سیاسی و اجتماعی است.1403/04/04
21:17:19
0.0 از 5
187
تگهای خبر: انتخابات , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام