مجلس ایران دات كام
گلرو در گفت وگو با مجلس ایران دات كام مطرح كرد:

طوفان الاقصی عملیاتی کاملا فلسطینی است

طوفان الاقصی عملیاتی کاملا فلسطینی است

به گزارش مجلس ایران دات کام، رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین اظهار داشت: طراحی و اجرای عملیات طوفان الاقصی بطورکامل فلسطینی بوده و دروغ صهیونیست‎ ها در خصوص دست داشتن گروههای دیگر در آن، برای فرار از این شکست است.عباس گلرو در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به این که عملیات طوفان الاقصی در تاریخ معادلات فلسطینی -اسرائیلی بی نظیر است، گفت: همانطور که جنگ ۳۳ روزه سال ۲۰۰۶، معادله اسرائیلی- لبنانی را به هم ریخت و توازن وحشت را برقرار کرد، عملیات اخیر طوفان الاقصی موجب ایجاد موازنه رعب و وحشت شد و سستی، ناپایداری و رخنه های سیستم های امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را به چالش اساسی کشاند.
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اعلان اینکه تعداد تلفات رژیم صهیونیستی در این عملیات بی سابقه بود و تا حالا در هیچ نبرد عربی- اسرائیلی چنین تلفاتی از طرف صهیونیست ها نداشته ایم، اظهار داشت: طوفان الاقصی یک عملیات پیچیده بود که در حوزه هوایی از سیستم های موشکی، پهپادی و پاراگلایدرها استفاده شده بود و در حوزه زمینی هم سیستم های سایبری مورد استفاده قرار گرفته بود. این عملیات یک نبرد ترکیبی بود که نیروهای حماس و مقاومت طراحی نموده بودند و موجب غافلگیری رژیم صهیونیستی شدند.
روند مهاجرت یهودی ها به سرزمین اشغالی متوقف می شود
نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی افزود: نتیجه عملیات طوفان الاقصی این است که دیگر شهروندان رژیم صهیونیستی امنیت و آسایش زندگی در سرزمین اشغالی خصوصاً در مناطق نزدیک به غزه، شهرک نشین ها و حتی در جولان و کرانه باختری را ندارند. از طرف دیگر روند مهاجرت یهودی ها به سرزمین اشغالی متوقف می شود.
گلرو اشاره کرد: امروز می بینیم حجم تلفات صهیونیست ها بسیار زیاد است. در حاضر حدود ۱۰ هزار اسیر فلسطینی خصوصاً کودک و زن در زندان های اسرائیل هستند و در مقابل بیش از ۱۰۰ نفر از صهیونیست ها از طرف مقاومت اسیر شدند که در آینده می توان تبادل زندانیان بین حماس و تل آویو را عملیاتی کرد. بر این اساس هدف مقاومت از عملیات طوفان الاقصی بطور کلی یک هدف کوتاه مدت و تاکتیکی یعنی پاسخ به جنایت های صهیونیستی خصوصاً هتک حرمت های آنان به مسجد الاقصی بود و یک هدف راهبردی هم آن بود که گامی بلند برای آزادسازی فلسطین و قدس شریف با این عملیات برداشته شد.
فرار رو به جلوی رژیم صهیونیستی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص این که یاوه گویی های برخی افراد رژیم صهیونیستی و حامیان آن درباره ی دست داشتن غیرفلسطینی ها همچون ایران در حوادث اخیر اشتباه و این محاسبه غلط است، اظهار داشت: این ادعای رژیم صهیونیستی برای فرار رو به جلو است.
وی افزود: در این مسأله که مقاومت ساخته و مورد حمایت ایران است، هیچ شکی نیست اما طراحی و اجرای عملیات طوفان الاقصی بطورکامل فلسطینی بوده است. اسرائیل با مطرح کردن این ادعای دروغین می خواهد ارزش کار مقاومت را کم کند و آنان را دست کم بگیرد. در حقیقت، برای آنان خیلی دشوار است که گروه مقاومت در غزه با وجود همه محدودیت ها و محاصره کامل توانستند این حجم زیاد از سلاح را روی سر اسرائیلی ها بریزند و این عملیات پیچیده را طراحی نمایند. اسرائیلی ها فکر می کنند با این ادعاهای دروغین می توانند از این شکست مفتضحانه فرار کنند.
جنایات صهیونیست ها بارز است
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بخش دیگری از بیانات رهبر انقلاب در خصوص تلاش رژیم خبیث برای مظلوم نمایی و کمک رسانه ها استکباری جهان برای القای این مساله در افکار عمومی جهانیان، اظهار داشت: جنایت های اسرائیل آنقدر بارز است که بر هیچ کسی پوشیده نیست. عملیات طوفان الاقصی هم یک جنگ دفاعی بود و فلسطینی ها در مقابل این جنایت های زیادی که بر آنان می شود، از خودشان دفاع کردند.
گلرو بیان کرد: هر چقدر رسانه های بیگانه به کمک رژیم صهیونیستی بیایند فایده ای ندارد، چونکه ملل جهان به خوبی بر جنایات آنان واقف هستند و کسی نمی تواند بگوید صهیونیست ها مظلوم هستند. حتی محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی اعلام نمود ریاض به حمایت اصولی خود از فلسطینی ها ادامه خواهد داد. بر این اساس و طبق فرموده مقام معظم رهبری هیچ فردی نمی تواند از این رژیم غاصب و کودک کش چهره ای مظلوم بسازد.منبع:

1402/07/20
17:06:42
0.0 از 5
3124
تگهای خبر: حامی , رهبری , سمنان , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام