مجلس ایران دات كام
موافق وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

روح الامینی: صحرایی مدیری با اراده و با تجربه است

روح الامینی: صحرایی مدیری با اراده و با تجربه است

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر پیشنهادی آموزش وپرورش از مدرسه عشایری تا دانشگاه کار کرده و به همه سطوح وزارتخانه به خوبی آشنا است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، عبدالحسین روح الامینی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی و در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بیان کرد: آموزش و پرورش به وزیری نیاز دارد که همانطوری که رییس مجلس شورای اسلامی تاکید داشتند تغییرات مکرر در این وزارتخانه همانند سالهای گذشته رقم نخورده و این وزیر ثبات داشته باشد. از طرفی وزیر آموزش و پرورش باید شجاع باشد و با همکاری یک تیم قوی بتواند مسائل بر زمین مانده معلمان و دانش آموزان را دنبال کند و حق و حقوق معلمان و دانش آموزان را احیاء کند.
ایشان در ادامه اظهار داشت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نسبت به معدل کل کابینه و نسبت به کسانی که در اوایل مجلس یازدهم به ما عرضه شدند معدل بسیار بالاتری دارد از طرفی عنصر عزم و اراده نیز خیلی مهم است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: آقای صحرایی کار خودرا از روستا آغاز نموده و از مدرسه عشایری تا دانشگاه پیش رفته است. بدین سبب همه سطوح این وزارتخانه را دیده است. ایشان کسی است که قومیت برایش تفاوتی ندارد. شخصی که از دل جامعه دانشگاهی و معلمان بیرون آمده و آموزش و پرورش جدیدا به وزیر با مشخصات ایشان نیاز دارد. ایشان می تواند طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش را دنبال کرده و کارهای بر زمین مانده را به سرانجام برساند.
روح الامینی در ادامه اشاره کرد: در ۵۰ روز گذشته نیز ایشان بدنبال رفع نقصها بوده و با توافق و هماهنگی صورت گرفته توانسته بسیاری از خلأ ها را پر کند. این نشان داده است که ایشان فردی با اراده و توانمند است. آموزش و پرورش وزیری می خواهد که دانش آموز تراز انقلاب تربیت کند. مجلس شورای اسلامی به وزیری که رای می دهد تماما از او حمایت می کند اما انتظاری که از دکتر صحرایی و دولت داریم این است که بحث شایسته سالاری و تغییرات در تیم مدیریتی را با جدیت دنبال کند. وزیر قبلی را اقدامات تعدادی از مدیران ناتوان بر زمین زد. مدیرانی که آبروی مجلس و دولت را در شب سال تحویل بردند، ما آموزش و پرورشی تراز انقلاب می خواهیم اساسا آقای صحرایی گزینه مناسبی برای این وزارتخانه است.
منبع:

1402/03/09
11:12:31
0.0 از 5
3065
تگهای خبر: آموزش , دولت , طرح , قم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲