مجلس ایران دات كام

سید مصطفی میرسلیم در انتخابات ثبت نام كرد

سید مصطفی میرسلیم در انتخابات ثبت نام كرد

به گزارش مجلس ایران دات كام عضو شورای مركزی حزب موتلفه اسلامی امروز پنج شنبه برای نمایندگی حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس نام‌نویسی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات كشور ثبت نام كرد.


سید مصطفی میرسلیم امروز پنج شنبه پس از نام‌نویسی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: آمدنم به انتخابات مجلس شورای اسلامی برای نشان دادن اهمیت این موضوع است که برای مردم جای ناامیدی وجود ندارد.  
 
وی ادامه داد: البته مشکلاتی در کشور وجود دارد که عمده آن به مجلس و دولت برمی گردد؛ همچنین مقداری از مشکلات به خاطر شرارتی است که خارج علیه ما تحمیل شده است اما قدرت ایمانی و انقلابی مردم ما انقدر زیاد است که می توانند از پس مشکلات بر آیند.
 
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه از حوزه انتخابیه تهران نام‌نویسی کرده و عضو هیچ لیستی نیست، افزود: آمده ام تا درصورت اراده مردم برای اصلاح، در خدمت آنان باشم تا با امید به سمت چاره جویی کشور در سال آینده پیش رویم.
 
میرسلیم درباره اولویت های مجلس یازدهم تصریح کرد: مهم ترین اولویت ها را در انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرده‌ام. اصلی ترین مشکل بیکاری و رکود است که باید برطرف شود؛ اگر این موضوع سامان بگیرد اثر مستقیم خود را روی تولید خواهد گذاشت و وضعیت پول ملی را اصلاح می‌کند.  
 
وی تاکید کرد: ما به شکل مرتب در این سالها شاهد بودیم که ارزش پول ملی کاهش و تورم افزایش پیدا کرده و در نتیجه به مردم فشار آمده است؛  عده ای در این میان سوء استفاده کرده و با اختلاس و دزدی توانستند خود را به جایی برسانند؛ درحالی که بقیه از این وضع رنج برده اند.  
 
این داوطلب نمایندگی مجلس خاطرنشان کرد: باید در درجه اول با رسیدگی به موانع قانونی، مشکلات سر راه اشتغال به ویژه جوانان را برطرف کرد.
 
میرسلیم راجع به شفافیت هزینه های انتخاباتی گفت: تا سال ۱۳۷۴ مشکلی به لحاظ شفافیت مالی نداشتیم اما از آن سال به بعد متاسفانه بی‌دقتی‌هایی صورت گرفت و شاهد سیطره پول در سرنوشت انتخاباتی بودیم و این وضعیت تقویت شد.  طوری که الان نمایندگان احساس می کنند باید مقدار زیادی هزینه کنند تا به مجلس راه یابند.
 
وی گفت: به عنوان یکی از مسئولان موظف بودم اموالم را اعلام کنم و به دستگاه قضایی هم اعلام کردم اما به لحاظ هزینه های انتخاباتی مشکلی نداریم. چیزی در بساط ندارم که هزینه کنم مگر انکه دوستانی که پشتیبانی می کنند هزینه کنند.
 
این فعال اصولگرا افزود: امیدوارم دستگاه‌های نظارتی بتوانند به دقت این هزینه‌ها را در نظر بگیرند تا کسانی که شایستگی دارند به دلیل اینکه از لحاظ مالی اعتبار لازم را ندارند خدای ناکرده حذف نشوند و شاهد حاکمیت پول و قدرت در کشور نباشیم.
 
میرسلیم درباره این که در لیستی خواهد بود یا خیر بیان کرد: هنوز لیست ها مشخص نیست، اما قطعا در فهرست هستم.
1398/09/14
13:47:28
5.0 از 5
9048
این مطلب را می پسندید؟
(6)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام