مجلس ایران دات كام
كوهساری:

برخی مشکلات نتیجه ناکارآمدی مدیران بی تجربه است

برخی مشکلات نتیجه ناکارآمدی مدیران بی تجربه است

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده رامیان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نباید عاملان وضعیت موجود را تنها در دولت های گذشته جستجو کرد چون مدیران ناکارآمد در دولت فعلی نیز عاملان وضعیت موجود هستند.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، غلامعلی کوهساری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکری اظهار داشت: کار دولت از تذکر گذشته و باید از دیگر اهرم های در اختیار مجلس استفاده نمود. رییس جمهور برای پاسخ به سوالات نمایندگان مجلس در حوزه مشکلات مردم خصوصاً در زمینه اقتصادی در مجلس حضور پیدا کند.
وی افزود: خوب شد رییس جمهور ۷ هزار صفحه برنامه برای حوزه های مختلف داشت که اگر برنامه نبود خدا می داند چه اتفاقاتی می افتاد؛ البته نباید عاملان وضعیت موجود را تنها در دولت های گذشته جستجو کرد بلکه مدیران ناکارآمد در دولت فعلی نیز عاملان وضعیت موجود هستند. برخی مشکلات امروز نتیجه بی تدبیری و ناکارآمدی مدیران بی تجربه ای است که در دولت فعلی وجود دارند که تورم و گرانی موجود، افزایش قیمت خصوصاً در ارزاق عمومی، افزایش قیمت خودرو و مسکن همچون این موارد است.
این نماینده مجلس اظهار داشت: حالا که مقرر است طرح مولدسازی اجرا شود سوال من این است که آیا مشکلات اقتصادی مردم در مقایسه با مولدسازی ارزش کمتری داشت که در جلسه سران سه قوه تصمیم گیری شود. مجری طرح مولدسازی درباب ابهامات موجود همچون دستمزد افرادی که دست به فروش دارایی های ملی می زنند، میزان درآمد پیش بینی شده در این طرح برای سال ۱۴۰۲ و سالهای آینده، مسئولیت مجریان این طرح تفویض اختیارات واگذار شده به هیأت عالی واگذاری توضیح دهند.
کوهساری افزود: در صورتیکه قیمت خودرو از خود خودرو ها سبقت گرفته و هر روز شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم، چرا از شروع سال جذب و استخدام نیرو در شرکت های خودروسازی خصوصاً ایران خودرو به انجام می رسد.
منبع:

1401/12/04
12:25:50
0.0 از 5
3164
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , طرح , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام