مجلس ایران دات كام
نمایندگان در واكنش به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاكید كردند

خروش غیرت ملت تلخ کامی فتنه های اخیر را به شیرینی وحدت تبدیل کرد

خروش غیرت ملت تلخ کامی فتنه های اخیر را به شیرینی وحدت تبدیل کرد

به گزارش مجلس ایران دات کام، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تاکید کردند: خروش غیرت ملت ایران در روز۲۲ بهمن غبار فتنه را زدود و تلخ کامی های فتنه اخیر را به شیرینی وحدت و همدلی تبدیل کرد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور پیام هایی ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، تاکید نمودند که مردم بار دیگر دین خویش را به انقلاب ادا کردند و الان نوبت مسؤلان است که در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم شب و روز نشناسند.
متن پیام نمایندگان به شرح زیر است:
روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی:
«شرافت و نجابت است جواب ملت ما به نفاق و تفرقه افکنی دشمنان این سرزمین»
محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی:
«آمریکا با این حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۱ باید متوجه شده باشد که بیهوده دل خوش به جریانات مسیح علی نژاد، مریم رجوی و خاندان پهلوی نموده، چاره ای جز برگشت پای ‎میز مذاکره ندارد.»
هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس:
«روز ۲۲ بهمن همه تلاش جبهه بدخواهان جمهوری اسلامی در جلوی چشمان تنگشان به باد رفت و ملت انقلابی یکبار دیگر نشان داد که پای نظام اسلامی ایستاده و دشمنانش را باز هم ناامید کرد.
خروش غیرت ملت ایران غبار فتنه را زدود و تلخ کامی های فتنه اخیر را به شیرینی وحدت و همدلی تبدیل کرد.»
جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد:
«الله اکبر از این همه جلال، ‎الله اکبر از این همه شکوه.
به فرموده امام عزیزمان بار دیگر این ملت دین خویش را به ‎جمهوری اسلامی ادا کرد.
ان شاءالله(ما)مسئولین هم به ندای ملت و رهبری لبیک گفته و در جهت حل مشکلات اقتصادی و معیشتی شب و روز نشناسند.»
سید مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران:
«نسل ‎جوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری اثبات کردند چیزی از پدران و پیشکسوتان انقلاب کم ندارند.»
حجت الاسلام موسوی لارگانی، رئس مجمع نمایندگان استان اصفهان:
«بسم الله الرحمن الرحیم
وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَ إِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ
حضور پرشور، حماسی و شورانگیز مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان فلاورجان؛ همراه، همدل و متحد با سایر مردم انقلابی کشور در راهپیمایی چهل و چهارمین سالگرد انقلاب پرشکوه اسلامی بار دیگر نشان داد این انقلاب مقتدرتر از همیشه به راه خود ادامه می دهد.
حضور نسل جدید در کنار نسل های قبلی نشان از بالندگی و شکوفایی انقلابی دارد که سال هاست دشمنان قسم خورده خارجی به همراه اذناب داخلی شان در فکر شوم زمین گیر ساختن انقلاب و سپس نابودی آن افتادند، اما حضور میلیونی مردم در سرتاسر کشور همچون تمام شهرستان های استان اصفهان بخصوص مردم عزیز روستاها و شهرهای شهرستان فلاورجان توطئه آنان را ناکام گذاشته و ثابت کرد اغتشاشات اخیر نه تنها ذره ای بر عزم مردم در پشتیبانی از انقلاب اسلامی خلل وارد نکرده که بر میزان اتحاد و حمایتشان افزوده است.
این حضور یکپارچه و حماسی، صحنه ای دیگر از تقویت انسجام ملی است که بدون شک نتایج فرخنده آن در چارچوب گشایش در مشکلات کشور نمایان خواهد شد.
️اینجانب بر خود فرض می دانم از حضور پرشور، حماسه ساز و دشمن شکن همه برادران و خواهران عزیز شهرستان فلاورجان و سایر شهرستانهای استان تشکر کرده و تداوم پیشرفت کشور و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ذیل سایه ولایت حکمیانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، امام خامنه ای را از خداوند منان مسألت می نماییم.»

محسن علیزاده نماینده مردم سپیدان:
«اقیانوس کم نظیر حضور مردم در یوم الله ۲۲ بهمن سال جاری روشنی چشم و گرمابخش دل دوستان انقلاب بود و امواج خروشان این سیل مردمی، کاخ استکبار و اتاق های فکر دشمنان را بیشتر از پیش متزلزل ساخت.
‏از هموطن بودن با این ملت قدرشناس به خود می بالم.»
احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس:
«راهپیمایی ۲۲ بهمن در جشن ۴۴ سالگی انقلاب را در معیت مردم انقلابی شهرستان محلات بودم و البته این توفیق را داشتم تا سخنران راهپیمایی این جمع دوست داشتنی باشم. از دستاوردهای گام اول انقلاب گفتم و از ضرورت گذار مناسب به گام دوم و آینده روشن انقلاب، ایران و جمهوری اسلامی.»
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات:
«ملت⁩ همه آمدند. شکوه حضور بی سابقه، آفرین بر این مردم زمان شناس، تاریخ این حماسه را فراموش نخواهد کرد. چه تماشایی بود ۲۲بهمن سال جاری.»
محسن دهنوی نماینده تهران:
«امسال راهپیمایی را در کنار مردم شریف دهدشت در استان کهگیلویه وبویراحمد بودم. حضور پررنگ ملت در حالی صورت گرفت که دشمنان ماه ها تبلیغ می کردند مردم از نظام جدا شده اند. به قول شهید بهشتی باید گفت آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.»
علی نیکزاد نایب رئیس مجلس:
«صدای ملت ایران⁩ از اقصی نقاط کشور عزیز ایران شنیده شد. حضوری کم نظیر از مردم پس از چندین ماه فتنه انگیزی دشمن. در کنار مردم ارومیه بخشی از صدای ملت ایران شدم. دستمریزاد به این مردم بصیر.»
نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران:
«الله اکبر از این همه شکوه!
‏بر اساس گزارشهای واصله به ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی، حضور گسترده و حماسی مردم ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن ۱۴۰۱ در شهرها و روستاهای مختلف سراسر کشور طی ۱۰سال اخیر بی نظیر بوده است. این عشق خدایی است.»
فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین:
«بهمن تماشایی⁩؛ باشکوه تر از همیشه به این مردم غیور و همیشه در صحنه باید بالید که همیشه باحضور معنادار خویش تمام کننده هزاران توطئه و فتنه و به تاراج رفتن میلیاردها دلار آمریکایی و غربی و سعودی هستند.
‏مسئولان؛ اینک نوبت خدمت است که حل مشکلات بهترین تقدیر از این مردم نجیب است.»
جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت:
«حضور شکوهمند مردم در یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۱:
‏مردم در بهمن⁩ تکلیف خویش را در حد ایثار نشان دادند حالا نوبت مسئولین⁩ است برای خدمات دهی به مردم ایثار کنند.»
سمیه رفیعی نماینده تهران:
«متن و فرامتن راهپیمایی امروز یک حقیقت داشت؛
‏زیر پرچم اتحاد⁩، ایران عزیز ناگسستنی است
‏از کردستان تا خوزستان و بلوچستان ضد دشمنان قسم خورده یکصدا شدند. این تصاویر ایران عزیز بماند به یادگار! قدردان همه ی ملت ایران هستم.»
علی خضریان نماینده مردم تهران:
‏«باز هم در بهمن تماشایی⁩ چشم یزید زمان ز حلقه در آمد، تا ملت ایران⁩ و توده میلیونی آن در راهپیمایی ۲۲ بهمن⁩ ثابت کنند، ادعای رهبر محبوب خلق که ایشان را بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله(ص) و کوفه و عراق در عهد امیرالمؤمنین(ع) و حسین بن علی(ع) می دانست، حقیقتی انکار ناپذیر است.»
منبع:

1401/11/23
14:35:43
0.0 از 5
4010
تگهای خبر: اقتصاد , تبلیغ , حكم , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام