مجلس ایران دات كام

پیام تسلیت نایب رییس فراکسیون انقلاب به دنبال حادثه تروریستی در ایذه و اصفهان

پیام تسلیت نایب رییس فراکسیون انقلاب به دنبال حادثه تروریستی در ایذه و اصفهان

به گزارش مجلس ایران دات کام، نایب رییس فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این روزها بیشتر از گذشته باید در کنار هم ایستاد و به این نکته توجه داشت که فضای غبار آلود نه تنها فرصت شنیدن مطالبات اجتماعی را از جامعه سلب می کند بلکه گذران زندگی معمولی را هم با چالش امنیتی مواجه می سازد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محسن پیرهادی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن محکومیت عملیات تروریستی در ایذه و اصفهان، تصریح کرد: ️ این روزها سهم مردم در برقراری امنیت و بازگرداندن کشور به روزهای آرامش، همپای مسؤلان انتظامی و امنیتی است.
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
《دشمنان نظام اوج وقاحت شان را سه هفته پیش در حمله تروریستی به حرم شاهچراغ نشان دادند و آشکار کردند در خصومت با ایران و ایرانی هیچ خط قرمزی ندارند.
آمران همان جنایت امروز بار دیگر دو اقدام تروریستی در ایذه و اصفهان عیان کردند، از برقراری آرامش در کشور نگرانند، به همین خاطر هم جنایات جدیدی را ضمیمه جنایت قبلی کردند، تا از غم جدید بلوای جدیدتری بسازند.
حتما برخورد سریع و قاطع با امران و عاملان این جنایات ضرورتی غیرقابل بخشایش است، اما به تنهایی نقطه پایانی روزهای تلخ و غبارآلود اخیر نخواهد بود، برون رفت از این وضعیت حتما و بطور قطع با همدلی، همراهی و انسجام ملی میسر و ممکن می شود.
ناگفته پیداست که آنچه به عوامل دشمن برای پیاده کردن عملیات تروریستی در کشور جسارت و شهامت داده، فضایی است که در پس ناآرامی های هفته های اخیر ایجاد شده، فضای دو قطبی و تقابلی( در سیاست داخلی کشور) که دشمنان با تمام قوا بر آن می دمند و از فروکش کردنش بشدت هراسانند.
️این روزها سهم مردم در برقراری امنیت و بازگرداندن کشور به روزهای آرامش، همپای مسؤلان انتظامی و امنیتی است. ما ملت ایران فارغ از هر عنوان، فارغ از هر قومیت و مذهب و تفکر سیاسی که داریم باید بیشتر از پیش در کنار هم بایستیم و به هم یادآوری نماییم که فضای غبار آلود، نه تنها فرصت شنیدن مطالبات اجتماعی را از جامعه سلب می کند و گام برداشتن به سمت اصلاحات احتمالی را به تاخیر می اندازد؛ بلکه گذران زندگی معمولی را هم در کشور با چالش امنیتی مواجه خواهد نمود. چالشی که به نام مردم و بکام معارض و معاند خواهد بود و جز روبرو قرار دادن ملت و ایجاد دیوار و صف بندی میان مردم حاصلی نخواهند داشت.
ضمن عرض تسلیت حوادث تروریستی ایذه و اصفهان، به مردم و به خانواده هایی که عزیزانشان قربانی خباثت دشمنان شده اند از خداوند متعال برای شهدای این فاجعه مغفرت و برای مجروحان و صدمه دیدگان شفای عاجل و کامل مسألت دارم.1401/08/26
12:29:25
0.0 از 5
3221
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳