مجلس ایران دات كام
محمدبیگی :

غرب در زمینه زن، زندگی، آزادی بدهکار و شکست خورده است

غرب در زمینه زن، زندگی، آزادی بدهکار و شکست خورده است

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم قزوین در مجلس اظهار داشت: غرب در زمینه زن، زندگی، آزادی به تمام زنان بدهکار است و با بردگی جنسی نه تنها آزادی؛ بلکه انسانیت را به سخره گرفته، ازاین رو در این حوزه شکست خورده است.فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، در ارتباط با حوادث و ناامنی های اخیر در کشور اظهار داشت: اغتشاشاتی که در کشور رخ داد با هیمنه شدید استکبار جهانی و حمایت واضح اردوگاه های غربی از منافقان، حزب کومله، سلطنت طلبان و بعضی از اراذل و اوباش در کشور صورت گرفت.
وی اضافه کرد: به لطف خدا، ریشه محکم جمهوری اسلامی ایران و همینطور بصیرت و حضور همیشه مردم در صحنه سبب شد این فضاسازی ها راه به جایی نبرد.
محمدبیگی خاطرنشان کرد: بدخواهان به دنبال آن هستند در جامعه گفتمان های دو قطبی ایجاد کنند. آنها باحجاب و بدحجاب را رو به روی هم قرار می دهند، به دنبال ایجاد تفرقه در اقشار مختلف مردم هستند و می خواهند میان مسئولین و مردم نوعی تقابل را رقم بزنند و آنرا تشدید کنند؛ اما تلاش آنها راه به جایی نبرده و نخواهد برد.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم همیشه در طول چند هزار سال تاریخ ایران، میان گفتمان دین و بی دینی، دین را برگزیده اند و اساسا باز هم بر همین منوال پیش خواهند رفت.
وی تصریح کرد: حجاب، عفاف، ارزش های اخلاقی و اسلامی، مقابله با ظلم و استکبار همچون خصوصیت های ذاتی همه ایرانی ها است. همینطور همه ملت ایران بر کیان وطن و حفظ استقلال کشور تاکید دارند.
محمدبیگی خاطرنشان کرد: البته برخی مشکلات در کشور وجود دارد که باید از راه گفتمان، اقناع، سیاستگذاری و فرآیندهای نوین میان خودمان آنها را برطرف کنیم؛ اما اساسا مشکلات داخلی کشور ما هیچ ارتباطی به دشمنان و بیگانگان ندارد.
نماینده مردم قزوین در مجلس بیان نمود: سفارش ما اینست که هر کشوری مشکلات خودش را جمع کند. غرب و آمریکا بهتر است به خشونت هایی که ضد زنان روا می دارد یا خشونت هایی که پلیس های کشورهای خود ضد تظاهرکنندگان اعمال می کنند، رسیدگی کند.
وی اظهار نمود: کسانی که امروز ادعای پشتیبانی از زن ایرانی را دارند باید در برابر استفاده ابزاری و جنسی که خودشان در عرصه های مختلف اعمال می کنند پاسخگو باشند.
نماینده مردم قزوین در مجلس تصریح کرد: غرب در زمینه «زن، زندگی، آزادی» به زنان بدهکار است و عملاً با اسارت و بردگی جنسی نه تنها آزادی بلکه انسانیت را به سخره گرفته است. ازاین رو باید بگوییم غرب در زمینه شعار «زن، زندگی، آزادی» هم بدهکار و هم شکست خورده است.
وی در انتها تصریح کرد: امروز بانوان عفیف و توانمند کشورمان توانسته اند در سایه حمایت قاطعانه نظام مقدس جمهوری اسلامی قله های رشد و ترقی را در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فتح کنند؛ بی گمان حواشی و سنگ اندازی ها و شایعه ها نخواهد توانست جلوی این حرکت طوفنده را بگیرد.


منبع:

1401/08/14
13:58:26
0.0 از 5
961
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام