مجلس ایران دات كام

روز دوم ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس

روز دوم ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس

به گزارش مجلس ایران دات كام روز دوم ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در وزارت كشور و فرمانداریها و همینطور در سفارتخانه ها، كنسولگریها یا نمایندگیهای سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از كشور، از صبح امروز دوشنبه آغاز شد.


روز دوم ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در وزارت كشور و فرمانداریهای سراسر كشور و همینطور در سفارتخانه ها، كنسولگریها یا نمایندگیهای سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از كشور، از صبح امروز (دوشنبه) آغاز شد.
 
داوطلبان این انتخابات تا شانزدهم آذر فرصت دارند تا با در دست داشتن مدارك لازم، در انتخابات ثبت‌نام كنند. مدت زمان ثبت‌نام در هر روز از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر و به مدت ۱۰ ساعت است.
 
بر اساس اطلاعیه شماره دو ستاد انتخابات كشور، داوطلبان می توانند به منظور اعلام داوطلبی خود در مهلت تعیین شده با همراه داشتن مدارك زیر به وزارت كشور، فرمانداریهای مراكز حوزه های انتخابیه، سفارتخانه ها، كنسولگریها یا نمایندگیهای سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از كشور نیز مراجعه و اقدام به تكمیل فرم ثبت نام نمایند.
 

مدارك مورد نیاز برای ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم

- اصل كارت ملی و یك نسخه تصویر آن
- اصل شناسنامه عكس­دار و یك نسخه تصویر كلیه صفحات آن
- یك قطعه عكس ۴*۳ جدید
- اصل و یك نسخه تصویر آخرین مدرك تحصیلی معتبر (حداقل كارشناسی ارشد و یا معادل آن)
- اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفاء و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی
- اصل و یك نسخه تصویر كارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا كارت معافیت دائمی و یا مدركی معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولین خدمت وظیفه عمومی.
1398/09/11
09:05:04
5.0 / 5
7619
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵