مجلس ایران دات كام
سردار جلالی:

نیازمند بروزرسانی پدافند غیرعامل در حوزه فضای مجازی هستیم

نیازمند بروزرسانی پدافند غیرعامل در حوزه فضای مجازی هستیم

به گزارش مجلس ایران دات کام، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور اظهار داشت: نیازمند نگاهی جدید در حوزه پدافند غیرعامل هستیم چونکه روش های سنتی در این حوزه ها پاسخگو نیست.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور امروز (چهارشنبه) در جلسه مشترک مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و سازمان پدافند غیرعامل کشور اظهار داشت: با رشد تکنولوژی های جدید، تغییراتی در زندگی امروز به وجود آمده است که در کنار خدمات نو، تهدیدات، صدمه پذیری های خاص خویش را دارد از همین رو با عنایت به این موضوعات نیازمند نگاهی جدید در حوزه پدافند غیرعامل هستیم چونکه روش های سنتی در این حوزه ها پاسخگو نیست.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مرکز پژوهش های مجلس را قوه عاقله منفصله قوه مقننه دانست و تصریح کرد: مرکز پژوهش های مجلس، فارغ از نگاه های سیاسی محلی مناسب برای کار کارشناسی روی موضوعات مختلف است، از طرفی سازمان پدافند غیرعامل متمرکز بر مدیریت کنترل تهدیدات انسان ساخت که این دو رویکرد می تواند زمینه ساز تهیه تولیدات مشترک مطلوبی باشد.
جلالی، با استقبال از ایجاد کارگروه همکاری مشترک بین این سازمان و مرکز پژوهش های مجلس، بر ضرورت تعیین اولویت هایی در راه این تعامل و تعریف کارهای مشترک در این قالب، تاکید نمود.
در ادامه، بابک نگاهداری در توضیح روند اقدامات و عملکرد مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مرکز پژوهشها در جهت عرضه کار کارشناسی به نمایندگان مردم در خانه ملت، از همکاری و تعامل علمی و پژوهشی با سازمان ها، نهادها و مراکز علمی استقبال می کند.
رئیس مرکز پژوهش های مجلس اضافه کرد: مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی از توان و ظرفیت مراکز علمی و پژوهشی و نخبگان کشور به منظور تقویت عرضه کار کارشناسی به قوه مقننه استفاده می نماید که این اقدام بر غنای تولیدات مرکز می افزاید.
نگاهداری با استقبال از ایجاد کارگروه مشترک بین این مرکز و سازمان پدافند غیرعامل کشور ابراز امیدواری کرد تا این تعامل با امضای توافقنامه همکاری بین دو مجموعه، زمینه ساز تقویت عملکرد دو طرف و تهیه و تدوین کارهای مشترک باشد.
در ادامه این جلسه معاونان دو طرف هم نظرات خویش را عرضه کردند و مقرر شد تا کارگروه مشترکی بین مرکز پژوهش های مجلس و سازمان پدافند غیرعامل کشور ایجاد شود تا زمینه تعامل و انعقاد توافقنامه همکاری مشترک را به وجود آورد.
جلسه مشترک مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و سازمان پدافند غیرعامل کشور با حضور بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس و غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، روز چهارشنبه برگزار گردید.

1401/07/21
13:25:11
0.0 از 5
3310
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱