مجلس ایران دات كام
صالحی دارانی:

می خواهند تجربه بورس را در زمینه رمزارز تکرار کنند

می خواهند تجربه بورس را در زمینه رمزارز تکرار کنند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اعلان اینکه شرکتی های دانش بنیان و خلاق مدت ها است توانسته انددر حوزه رمز ارز پلت فرم های داخلی را برای تبادل ارز دیجیتال فراهم آورند، عنوان کرد: برخی مدیران ناکارآمد و کم اطلاع می خواهند تجربه تلخ بورس را برای جوانان فعال در زمینه رمز ارز تکرار کنند و آنها را به سمت پلت فرم های خارجی سوق دهند.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، حسین محمدصالحی دارانی نماینده مردم فریدن و چادگان در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: لازم است هرچه سریع تر پاداش اختتام خدمت فرهنگیان پرداخت گردد.
وی در ادامه اظهار داشت: لازم است وزارت جهاد کشاورزی برنامه ریزی منسجم و حمایتی خودرا از کشاورزان سریع تر اعلام نماید تا کشاورز برمبنای نیاز و تقاضای بازار به کشت محصول مورد نظر اقدام نماید، میزان و نحوه توزیع نهادهای کشاورزی همچنان نامتوازن، ناکافی و نامنظم است، مشکل دامداران را یک دفعه برای همیشه حل کنید.
صالحی دارانی افزود: اعتبارات حمایتی و اشتغال زایی دامپروری و آبیاری های نوین بسیار محدود است و با این شیوه و رویه هیچ تحولی در این عرصه صورت نخواهد گرفت.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس خطاب به وزارت نیرو و سازمان آب منطقه ای کشور عنوان کرد: منوط کردن تمدید پروانه های بهره برداری چاه های آب کشاورزی و نصب کنتور هوشمند و تحمیل هزینه های آن به کشاورزان عزیز، ظلمی مضاعف در حق آنان است.
نماینده مردم فریدن و چادگان در ادامه درباب نارسایی در زیر ساخت اینترنت به وزیر ارتباطات تذکر داد و دربخشی دیگر از اظهارات خود اظهار داشت: شرکتی های دانش بنیان و خلاق مدت ها است توانسته اند در زمینه رمز ارز پلت فرم های داخلی را برای تبادل ارز دیجیتال فراهم آورند، اما برخی مدیران ناکارآمد و کم اطلاع می خواهند تجربه تلخ بورس را برای جوانان فعال در زمینه رمز ارز تکرار کنند و آنها را به سمت پلت فرم های خارجی سوق دهند، از بانک مرکزی و وزارت اقتصاد می خواهیم ضمن توقف فشار بر مجموعه های داخلی نسبت به سامان دهی دقیق پلت فرم های داخلی رمز ارز و تقویت آنها اقدام نمایند.1400/09/24
17:04:40
0.0 از 5
3517
تگهای خبر: اقتصاد , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام