مجلس ایران دات كام
حدادی در تذكری مطرح كرد؛

برخی معاونان پارلمانی برای جلب رأی اعتماد وعده می دهند

برخی معاونان پارلمانی برای جلب رأی اعتماد وعده می دهند

نماینده مردم طالقان در مجلس اظهار داشت: تعدادی از معاونان پارلمانی برای جلب رأی اعتماد وعده هایی می دهند که حتی وزرای پیشنهادی خبر ندارند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، در آخر جلسه علنی نوبت عصر روز دوشنبه (۱ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، علی حدادی نماینده طالقان در تذکری اظهار داشت: از رییس جمهور به خاطر ترکیب هیئت دولت و استفاده از وزرای جوان و انقلابی تشکر می کنم.
وی افزود: متأسفانه تعدادی از معاونان پارلمانی سابق، برای جلب رأی اعتماد نمایندگان وعده هایی می دهند، تعدادی از وزرا نیز از وعدههایی که معاونان پارلمانی می دهند، ناآگاه هستند، تقاضا دارم جلوی این اقدامات گرفته شود.
در ادامه، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: جهت بررسی رأی اعتماد به وزرای دولت سیزدهم سامانه ویژه ای برنامه ریزی شد و وزرا در بیش از ۲۷۰ جلسه کمیسیون ها و فراکسیون ها حضور بهم رساندند.
رئیس مجلس اظهار داشت: در بستر مجلس، بهترین هماهنگی ها و گفتگوها با فهم مشترک انجام شد، اگر موردی وجود دارد، باید درخواست شود.


منبع:

1400/06/02
09:26:33
0.0 از 5
3656
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام