مجلس ایران دات كام
كوچكی نژاد ؛

میزان افزایش فوق العاده شغل كاركنان دولت

میزان افزایش فوق العاده شغل كاركنان دولت

عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد مصوبات این شورا برای تعیین میزان افزایش فوق العاده شغل بعضی از دستگاه ها را شرح داد.جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به جلسه امروز شورای حقوق و دستمزد، اظهار داشت: این جلسه با حضور دو نفر از نمایندگان مجلس و همینطور تعدادی از دولتی ها برگزار شد و مصوباتی داشت.
وی بیان نمود: مطابق با یکی از مصوبات امروز شورای حقوق و دستمزد قرار بر این شد که ۳۰ درصد افزایش فوق العاده شغل مدیران فضای مجازی حذف و در مقابل ۵۰ درصد افزایش فوق العاده شغل برای همه کارکنان فضای مجازی اعمال شود.
عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد خاطرنشان کرد: همینطور کارکنان غیرهیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گله مند بودند که ۵۰ درصد افزایش فوق العاده شغل به آنان داده نمی گردد و بر این اساس امروز شورای حقوق و دستمزد مصوب کرد که امسال این ۵۰ درصد افزایش فوق العاده شغل برای همه کارکنان ستادی وزارت علوم، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی اعمال شود.
کوچکی نژاد افزود: همینطور قرار بر این شد که ۱۵ درصد افزایش فوق العاده شغل برای مدیران صندوق توسعه ملی، ۲۰ درصد افزایش فوق العاده شغل برای مدیران میانی این صندوق و ۵۰ درصد افزایش فوق العاده شغل هم برای کارکنان صندوق توسعه ملی اعمال شود.
وی اظهارداشت: کارکنان بیمه مرکزی یک فوق العاده شغلی خاصی را دریافت می کردند که قرار شد لغو شود و قانون ۵۰ درصد افزایش فوق العاده ویژه برای هم کارکنان بیمه مرکزی اعمال شود.
عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد بیان نمود: ۵۰ درصد افزایش فوق العاده شغل فرهنگیان و کارکنان دولت هم به صورت کامل اعمال نشده است، چون که سازمان برنامه و بودجه در نامه ای اعلام نموده که منابع لازم برای این کار را ندارد.
کوچکی نژاد تاکید کرد: قرار بر این شد که شورای حقوق و دستمزد نامه ای را به هیئت دولت و شخص رئیس جمهور ابلاغ کند تا منابع ۵۰ درصد افزایش فوق العاده شغل برای فرهنگیان و کارکنان دولت تأمین و اعمال شود و ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه در خصوص این که منابع لازم برای این کار را ندارد، لغو شود.منبع:

1400/03/24
22:47:14
0.0 / 5
705
تگهای خبر: ابلاغ , بودجه , دولت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳