مجلس ایران دات كام
آزادیخواه خطاب به پزشكیان:

32 سال كشور در اختیارتان بود برای آب مردم سیستان كاری نكردید!

32 سال كشور در اختیارتان بود برای آب مردم سیستان كاری نكردید!

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم ملایر در مجلس اظهار داشت: آقای پزشکیان، دولت و تمام ظرفیت این کشور 32 سال در اختیار کارگزاران و اصلاح طلبان بود. آن زمان به فکر آب سیستان و بلوچستان نبودید؟به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در اخطار اصول ۹۳ و ۱۲۱ قانون اساسی اظهار داشت: در مجلس دهم فریاد می زدیم یک اخطار را بیان نماییم اما آقای پزشکیان اجازه نمیدادند. انتظار داشتیم حداقل یکی از اعضای هیئت رئیسه به اظهارات ایشان تذکر دهند.
نماینده مردم ملایر در مجلس با تاکید بر این که مجلس بدون شورای نگهبان اعتبار قانونی ندارد، خاطرنشان کرد: اگر امروز حق سخن گفتن داریم و می توانیم هر سخنی را چه حق و چه باطل به زبان بیاوریم و از حقوق ملت دفاع نماییم از راه شورای نگهبان است.
وی با اشاره به اینکه خدا نکند مسؤلان یک کشور قوانین آنرا قبول نداشته باشند، عنوان کرد: دولت و تمام ظرفیت این کشور ۳۲ سال در اختیار کارگزاران و اصلاح طلبان بود. آن زمان به فکر آب سیستان و بلوچستان نبودید؟ عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اضافه کرد: امروز برای مردم مهم نیست کاندیداهای نهایی اصلاح طلب هستند یا اصول گرا. نگرانی مردم از سفره خالی شان است. مردم از صفوف مرغ ناراضی هستند. کشاورزان نگران محصولات کشاورزی شان هستند که در مزارع درحال گندیدن است. مردم از معدوم شدن جوجه های یک روزه ناراحت هستند. چرا آقایان در آن زمان از مردم صحبت نکردند؟


منبع:

1400/03/10
17:34:26
5.0 از 5
4477
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳