مجلس ایران دات كام
پژمانفر :

پشتیبانی و مانع زدایی از تولید فرمان عملیات برای مجلس یازدهم است

پشتیبانی و مانع زدایی از تولید فرمان عملیات برای مجلس یازدهم است

به گزارش مجلس ایران دات کام رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها را فرمان عملیات برای مجلس یازدهم دانست و اظهار داشت: کمیسیون اصل ۹۰ با رویکرد نظارتی در جهت شعار سال ۱۴۰۰ اقدام خواهد نمود.حجت الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد شعار سال ۱۴۰۰ بعنوان «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» اظهار داشت: رهبر انقلاب بعنوان دیده بان با تجربه نظام اسلامی تمامی اطلاعات دستگاههای مختلف را دریافت کرده و شعار سال را بعنوان راهکاری برای حل مشکلات کشور اعلام می کنند. این مورد نباید در چارچوب یک شعار باقی بماند.
نماینده مردم مشهد اظهار داشت: شرایط ما مثل حضور در یک بازی شطرنج است، کسی که این بازی را رصد می کند و تصمیم می گیرد، برای دستیابی به اهداف خود باید جابجایی مهره داشته باشد و حرکت جدیدی را انجام دهد تا به مقصود خود یعنی پیشرفت و توسعه نظام برسد.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خاطرنشان کرد: شعارهای سال در واقع اولویت هایی هستند که باید در بدنه اجرایی مورد توجه قرار گیرند تا مشکلات کشور حل شود. طی یک دهه گذشته شعار سال موضوعات اقتصادی بوده است.
وی با تاکید بر ضرورت پشتیبانی از تولید برای حل مشکلات اقتصادی اظهار داشت: بخش خصوصی سرمایه و جان خویش را در راه تولید قرار داده و دولت وظیفه پشتیبانی از آنرا دارد. رهبری انقلاب هم بر ضرورت پشتیبانی و پشتیبانی از تولید تاکید دارند.
پژمانفر اضافه کرد: کمیسیون اصل ۹۰ با رویکرد نظارتی در جهت پشتیبانی و مانع زدایی برای جهش تولید اقدام خواهد نمود. مردم باید احساس کنند پیام سال ۱۴۰۰ در مجلس انقلابی عمل می شود و شعار سال، فرمان عملیات برای مجلس یازدهم است.


منبع:

1400/01/03
13:06:47
0.0 از 5
4101
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , رهبری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام