مجلس ایران دات كام
نظری :

تاكتیك بایدن برای انتخابات ۱۴۰۰

تاكتیك بایدن برای انتخابات ۱۴۰۰

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هدف آمریکا از کاهش فشارهای ترامپی، حفظ جریان غرب گرا بر کرسی های قدرت ریاست جمهوری در ایران است.علیرضا نظری عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه مسؤلان باید در جهت خنثی سازی تحریم ها تلاش کنند، گفت اوباما، ترامپ و بایدن در سیاست های کلان ضد جمهوری اسلامی یدِ واحده هستند و اختلافات آنها در شیوه ها و تاکتیک هایشان برای به زانو درآوردن جمهوری اسلامی است.
وی اضافه کرد: دموکرات ها و جمهوری خواهان همیشه بر جمهوری اسلامی فشارهای اقتصادی وارد کرده اند و فقط تاکتیک های آنها متفاوت بوده است.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تاکتیک «بایدن» در خصوص صدور مجوز برای آزاد شدن برخی منابع بانکی و افزایش فروش نفت هیچ کدام هدف نهایی جمهوری اسلامی در خصوص رفع تحریم ها را تأمین نمی کند.
وی خاطرنشان کرد: این اقدامات، تاکتیک هایی است که باب مذاکرات را برای جریان غرب گرا باز کند که در آستانه انتخابات، جریان غرب گرا اعلام نماید زمینه گفتگو با آمریکا وجود دارد و ما توانسته ایم فشارها را کاهش دهیم.
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با تکیه بر اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است، اظهار داشت: تنها در صورتیکه آمریکایی ها همه تحریم ها را لغو کنند دولت می تواند درخواست کند تا قانون اقدام راهبردی لغو شود.
نظری با اشاره به اینکه کاهش فشارهای ترامپی در اراده مسؤلان تردیدی ایجاد نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: آمریکا به دنبال این است که جریان همسو با تفکر غرب در کشور بر کرسی قدرت بنشیند تا مطالبات آنها را اجرایی کند. بنابراین به هر شکلی تلاش می کند تا این جریان را در قدرت حفظ کند.
وی با اشاره به اینکه کاهش فشارهای ترامپی در جهت تأثیرگذاری در انتخابات ۱۴۰۰ است، اظهار داشت: آمریکا تلاش دارد برجام را باردیگر بزک کرده و به خورد ملت بدهد تا خروجی انتخابات ۱۴۰۰ جریان مورد نظر غرب باشد.

1400/01/02
18:25:47
0.0 از 5
4301
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام