مجلس ایران دات كام
حوزه شاهین‌شهر و میمه و برخوار

حوزه انتخابیه شاهین‌شهر و میمه و برخوار

درباره حوزه انتخابیه شاهین‌شهر و میمه و برخوار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شاهین‌شهر و میمه و برخوار

کاندیداهای حوزه شاهین‌شهر و میمه و برخوار

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شاهین شهر و میمه و برخوار

شهرستان شاهین شهر و میمه از شهرستان های استان اصفهان است. مرکز آن، شاهین شهر است، که در ۱۷ کیلومتری شمال شهر اصفهان و در حد فاصل دو اتوبان معلم و آزادگان که از دو جهت جاده اصفهان را به تهران متصل می کند، واقع شده است. شهرستان شاهین شَهر از نظر تولیدات صنعتی، رتبهٔ دوم استان اصفهان را پس از شهرستان اصفهان دارد.
شهرستان بُرخوار یکی از شهرستان های تازه تاسیس استان اصفهان است. این شهرستان در سال ۱۳۸۶ از شهرستان برخوار و میمه سابق، که اکنون شهرستان شاهین شهر و میمه نامیده می شود، جدا شد. مرکز این شهرستان، شهر دولت آباد می باشد.
حوزه شاهین‌شهر و میمه و برخوار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شاهین شهر و میمه و برخوار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار استفاده کنند.حوزه شاهین شهر و میمه و برخوار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شاهین شهر و میمه و برخوار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شاهین شهر و میمه و برخوار داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شاهین شهر و میمه و برخوار را در تایید صلاحیت شاهین شهر و میمه و برخوار مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس

نظرات مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار

مردم شریف حوزه انتخابیه شاهین‌شهر و میمه و برخوار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شاهین‌شهر و میمه و برخوار و انتظارات خود از کاندیداهای شاهین‌شهر و میمه و برخوار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.