مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

دکتر بهنام خدادوست

دکتر بهنام خدادوست

نام: بهنام

نام خانوادگی: خدادوست

شهرت: دکتر بهنام خدادوست

کاندیدای شاهین‌شهر و میمه و برخوار انتخابات مجلس شورای اسلامی

151 نفر


کد انتخاباتی دکتر بهنام خدادوست 161 است.

کاندیدای حوزه انتخابیه شاهین‌شهر و میمه و برخوار

بیوگرافی (زندگینامه) دکتر بهنام خدادوست:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب بهنام خدادوست در سال 1363در روستای ازان از بخش  میمه متولد شدم .39 سال سن دارم . متاهل و دارای دو فرزند هستم . تا مقطع دبیرستان در همان محل سپری نمودم .   در مدارج علمی دانشگاهی  این حقیر که طی 16 سال حاصل شده  3 لیسانس . 2 کارشناسی ارشد و یک مدرک دکتری به چشم می خورد که خدمت شریف شما عرض می نمایم .

 در سال 1382 در رشته کارشناسی پرستاری دردانشگاه علوم پزشکی شهرکرد پذیرفته شدم از همان زمان با هلال احمر میمه و پایگاه اورژانس جاده ای قرقچی همکاری داشته ام  .بعد از اتمام تحصیلات دوره کارشناسی  پرستاری، در سپاه منطقه ایلام خدمت سربازی نمودم . سپس درپایگاه های  اوژانس 115 شهرستان شاهین شهر و میمه  از جمله موته،وزوان و ...  مشغول به کارشدم .با توجه به علاقه به رشته  حقوق شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی حقوق نمودم .  در سال 1392  در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی پذیرفته و تحصیل نمودم . و در سال1394با سهمیه استعدادهای درخشان  معدل 18/38و شرکت در مصاحبه تخصصی  در مقطع دکتری رشته حقوق کیفری و جرم شناسی حقوق پذیرفته و با معدل 18/58 و دفاع از رساله  دکتری تحت عنوان سیاست جنایی تقاضامحور در جرایم  مواد مخدر فارغ التحصیل شدم . چندین مقاله علمی پژوهشی به زبان انگلیسی و تعدادی مقاله به زبان فارسی دارم . و در حال تالیف کتابی با همکاری استاد اخلاق و حقوق جناب دکتر عطازاده در زمینه سیاست جنایی تقاضا در مواد مخدر هستم.

از سال 1394 در دانشگاه های آزاد اسلامی و پیام نور در خدمت دانشجویان رشته های پرستاری و حقوق بوده ام .

از سوابق کاری اینجانب توفیق خدمت رسانی به مردم دردمند در  بیمارستان های حضرت محمد (ص ) میمه .درمانگاه میلاد شاهین شهر و بیمارستان های کاشان و  اصفهان بوده است . با توجه به حرفه شغلی با کادر بهداشت و درمان ،  حوزه صنعت ، قشر دانشگاهی و جامعه وکلا ، داوران ...... در تماس مستقیم بوده و از مطالبات به حق هر قشر آگاهی دارم . همانند اکثر فرزندان روستا به کارهای کشاورزی ، کارگری ، دامداری و باغداری پرداخته ام و از آن ها سر رشته دارم .

عشق و علاقه به درس و فراگرفتن دانش با سرلوحه قراردادن سروده فردوسى سخن برگرفته از حدیث نبوی، که فرموده اند :
چنين گفت پيغمبر راستگوى
ز گهواره تا گور ، دانش بجوى

در ابتدا و تا کنون در نهاد بنده بوده و هست .

در سال 1399 در رشته علوم سیاسی مشغول به تحصیل و فارغ التحصیل شدم . همچنین در سال 1401 در رشته مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی پذیرفته شده و آماده به دفاع در مقطع کارشناسی ارشد هستم .  

و انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، سومین دوره ای است که در این کارزار شرکت داشته ام . اول در سال  1394 و انتخابات مجلس دهم برای مرتبه نخست  جهت کسب تجربه  نامزد انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی بوده ام و با اعتماد مردم شریف و عزیز حوزه انتخابیه روبرو شدم. دوم  دوره یازدهم انتخابات مجلس در سال 1398 که بعد از مراحل تایید صلاحیت در مرحله تبلیغات به دلیل فشارهای عمومی و اتکا بر خرد جمعی مردم از ادامه فعالیت های تبلیغی خودداری و به نفع مردم انصراف دادم .

در این دوره  انتخابات دوره دوازدهم با هدف خدمت به جوانان ،مناطق محروم و قشر آسیب پذیردر عرصه انتخاباتی حاضر شده ام .

در گام دوم انقلاب با جوانان انقلابی همراه باشیم چرا که باور داریم  اراده مردم، اراده الهی است .  

مقام معظم رهبری می فرمایند : مردم باید کسانی را انتخاب کنند که به کانون های ثروت و قدرت متصل نباشند .

در حال حاضر عضو مرکز وکلای قوه قضاییه هستم و به وکالت مشغولم . همچنین داور عمومی ، عضو سابق شورای حل اختلاف ، مدرس دوره های آموزشی اورژانس و هلال احمر در سوابق اجرایی اینجانب می باشد .

در بخش بعد به ارائه اهداف و برنامه های انتخاباتی خود می پردازم.

از کادر درمان و بیمارستان از نیروهای خدمات، نگهبان، حفاظت، پرستار ،بیهوشی، اتاق عمل، کادر اداری ،پزشک ، متخصص رادیولوژیست ،آزمایشگاه ،فوریت‌های پزشکی جان برکف

که به دلیل استرس کاری بالا و چند جا کار کردن به دلیل مشکلات اقتصادی و فشارهای متعدد جوان ۳۸ ساله در حین بازگشت از محل کار دچار ایست قلبی می‌شه از نزدیک و چندین سال همکاری و از خواسته های آن ها آگاهی دارم .

با کارگران شاغل در کارخانه ها ،کارخانه‌های صنعتی از جمله مورچه خورت ، کارگران و معدن کاران، سنگبری‌ها ،شهرک‌های صنعتی پرسنل محترم شرکت اسنوا که توفیق خدمت به آنان را داشته همراه و همکار بوده ام .

با دانشجویان که خود همیشه به دانشجو بودنم افتخار می کنم ،با پرسنل زحمتکش هلال احمر که مدت‌ها در خدمتشان بودم و هنوز هم علاقمند به همکاری  با آن ها هستم .

با لشکر مخلص خدا بسیج که در حد بضاعت و توانم در کلاس‌های آموزشی ، طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و واکسیناسیون سراسری به صورت داوطلبانه در ورزشگاه انقلاب شاهین شهر و ورزشگاه امام علی خدمت کردم و در بحران‌ها و ابتدای درمان کرونا در مراکز درمانی و نقاهتگاه موقت شهر ابریشم شرکت فعال داشته ام .

با جامعه حقوقدانان ،وکلا ،داوران ،شورای حل اختلاف و به تبع آن افرادی که مرتبط هستند با پروسه دادرسی و دادگستری سرو کار دارند همکاری دارم .

با صنایع نفتی ، پتروشیمی ،پالایشگاه اصفهان، نیروگاه برق شهید منتظری ،هلدینگ‌های شیمیایی و صنعتی از نفت کوره و گازوئیل و بنزین و سوخت جت ، با فلر و وسل و تاور و هیدروکربن و کروسن و روغن های آلی و صنعتی آشنایی دارم ، خطرات آن ها ، مولد بودن و ظرفیت های عظیم آنان را می شناسم .

با گل محمدی و زعفران و بادام و انگور و با قنات تاریخی مزدآباد و قنات جهانی وزوان  وبا بقاع متبرکه امامزاده واجب التعظیم سیده صالحه خاتون ازان ، شهیدان والا مقام سردار دلها حاج قاسم سلیمانی  تا شهید خردسال محمد طاها اقدامی .
از  تفنگ سر پر و رورزی روزگاری ، از آدم و غیبیش تا .... استاد امرالله احمد جو .

از علی آباد ملاعلی تا چغاده و مراوند از حیات وحش موته تا دمبی و مرغ و شاپورآباد و سین و دولت آباد، از زمان آباد و اسلام آباد و دلیگان و امامزاده نرمی تا حبیب آباد و کوره‌های آجرپزی و بنگاه‌های ماشین شهر گز از فلافل فروشی‌های خیابان ساحلی شاهین شهر همه را .

سوابق اجرائی و مدیریتی دکتر بهنام خدادوست

15 سال کار در رسته بهداشت و درمان در اورژانس 115 و بیمارستان های مختلف استان 

مدرس دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد

عضو سابق شورای حل اختلاف میمه

عضو مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان

عضو سازمان نظام پرستاری استان اصفهان

5 سال سابقه تدریس در رشته های حقوق - پرستاری

چند سال کار حقوقی و وکالت 

چندین سال سابقه تدریس  متناوب دوره های هلال احمرو اورژانس 115

افتخارات دکتر بهنام خدادوست

برنامه های دکتر بهنام خدادوست پس از انتخاب شدن

بسم الله الرحمن الرحیم

قطعا استفاده از مشاوران زبده و توانمند در هر قشر از مردم و جهت به نتیجه رساندن اهداف کاربردی ملاک ومد نظر است و از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در دو شهرستان کمال استفاده را خواهم برد . علاوه بر هدف اصلی نمایندگی همانطور که قانون اساسی صراحت دارد و در جهت تدوین قانون مناسب و نظارت بر حسن اجرای قوانین می باشد ، پیگیری های در جهت تحقق طرح های ملی و کلان در همه ابعاد و شقوق آن و در حوزه انتخابیه علاوه بر پیگیری وضعیت آب زاینده رود ، آلودگی هوا ، حقآبه دشت برخوار ، قطار شهری اصفهان تهران ، مترو شاهین شهر و حفاظت و حراست از محیط زیست و جلوگیری از طرح های با خطرات زیست محیط ، ارتقا وضعیت پناهگاه حیات وحش موته ،معیشت بازنشستگان و کارمندان ، ارتقا سطح زندگی کارگران ، اصلاح جدی در طرح تسهیل ، ارتقا کارانه و ضریب کا در بیمارستان ها و اورژانس ، حفظ و حراست از ابینه و امکنه تاریخی و ارتقا و تسهیل وضعیت گردشگری اهداف کلی در راستای سرفصل های ذیل به اطلاع عموم میی رسد.

جوانان و ورزش

اولویت با جوانان است . تلاش مداوم برای ارائه برنامه هایی که بتواند مشکلات اشتغال ، مسکن و ازدواج جوانان را حل نماید
کمک به ارتقاء باور مردم و مسئولین در جهت نگاه به ورزش به عنوان یک فعالیت دارای پیامدهای اجتماعی مثبت  در سطح دو شهرستان

حمایت از ورزشکاران و قهرمانان جوان وپیشکسوت حوزه انتخابیه  از طریق ایجاد صندوق های حمایتی
تشویق مردم و خیرین و سرمایه گذاران به تأسیس، تجهیز و توسعه اماکن ورزشی در کنار اماکن مذهبی ،فرهنگی و صنعتی.

اقتصاد و صنعت

تلاش و عزم جدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی درحوزه انتخابیه با عنایت به رهنمود ها و تأکیدات مقام معظم رهبری.

تلاش مداوم برای ارائه برنامه هایی که بتواند تورم و گرانی را مهار و مشکلات اشتغال ، را حل نماید. حل مشکل معیشت خانوار از اهم پیگیری هاست .

اهتمام و توجه ویژه به تغییر جهت در سرمایه‌گذاری‌های موجود به سمت تأسیس و توسعه صنایع با فناوری بالا(جلوگیری از خام فروشی ها) و صنایع دانش بنیان با هدف اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی.

تلاش در جهت رشد و توسعه بازار برای محصولات استراتژیک منطقه همچون محصولات پتروشیمی ، شیمیایی  وفرش دستبافت

تلاش برای فراهم آوردن زمینه احساس امنیت در سرمایه گذاران و حمایت از صاحبان صنایع و رفع قوانین محدود کننده و کاستن از بروکراسی دست و پاگیر برای ایجاد زمینه های مناسب سرمایه گذاری هر چه بیشتر با ایجاد تعامل بین مدیران بنگاههای اقتصادی و کارخانجات.

تلاش برای جذب اعتبارات ملی و استانی هر چه بیشتر برای رونق در امور عمرانی هردو شهرستان .

بانوان

تلاش برای توسعه ویژه اماکن ورزشی و مراکز تفریحی و رفاهی ویژه بانوان.

تلاش در جهت ایجاد فرصتهای عادلانه در استخدام، پرداخت دستمزدها، آموزش های حرفه‌ای و ارتقاء شغلی زنان.

پیگیری جهت بکارگیری زنان در مشاغل سرپرستی و مدیریتی متناسب با توانمندیهای آنان.
تلاش در جهت توانمندسازی دختران و زنان روستایی با تأکید بر ارتقاء سطح دانش ، بینش و مهارت آنان از طریق: گسترش آموزشهای فنی و حرفه ای ،‌ترویجی ، تقویت صنایع دستی،‌ ایجاد کارگاههای کوچک تولیدی و مشاغل مولدو استفاده از پتانسیل گردشگری و بوم گردی

 

دانشگاه و نخبگان علمی:

پیگیری در جهت برنامه ریزی و بسترسازی جهت تأسیس پارک علم و فن آوری و شرکت های دانش بنیان در منطقه با هدف اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی.
تشکیل کانونهای همفکری و هم اندیشی نخبگان دانشگاهی و نماینده مجلس در موضوعات و مسائل مختلف شهری و روستایی.
حمایت از ایده ها و طرح های جدید نخبگان و فرهیختگان و تلاش در جهت اجرایی شدن آنها.

کشاورزی و صنایع وابسته
تلاش برای توسعه و افزایش سطح بهره مندی کشاورزان ، دامداران و باغداران تلاشگر از تسهیلات بانکی و دولتی ارزان قیمت در راستای بهبود، تجهیز و بروز رسانی سیستم های زراعت، باغداری و دامداری.
کوشش در زمینه معرفی و ترویج محصولات کم آب و اقتصادی (پسته، زعفران، گل محمدی) با هدف حفظ منابع آبی منطقه.

معرفی و ترویج زیست بوم منطقه و بهره گیری از قابلیت گردشگری در قنات های با ثبت جهانی در شهرستان .
تلاش برای استقرار صنایع تبدیلی و صنایع بسته بندی (به ویژه در عرصه کشت و فراوری زعفران و  گل محمدی) با هدف تنظیم بازار و بهبود سطح معیشت کشاورزان منطقه.

 سایر برنامه ها و اهداف  

سياست خارجي

پیگیری وضع قوانين شفاف سازي براى خود نمايندگان

پیگیری اسقرار هرچه بیشتر دولت الكترونيك

تلاش در حذف رانت های کنکور و  جلوگيري از خروج نخبه ها

پیگیری  وریشه کنی قاچاق

 تلاش در جهت پیگشیری از هدر رفت ابها

كاربردي شدن مدارس

پیگیری راه هاي ايجاد نشاط و ايجاد اميد در مردم

تلاش در جهت شکست انحصار  در خودرو 

 تلاش در جهت همسان سازی  و بهبود حقوق بازنشسته ها

 

 

گام دوم انقلاب و جوانان انقلابی .

 

 

 

معرفی شاهین‌شهر و میمه و برخوار و فرصتها و تهدیدهای آن

جاذبه های فرهنگی و توریستی شاهین‌شهر و میمه و برخوار