مجلس ایران دات كام
حوزه سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد

حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد

درباره حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد

کاندیداهای احتمالی حوزه سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه سمنان، مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد

سمنان طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، بالغ بر ۱۹۱۲۲۳ نفر جمعیت داشته است. شهر سمنان مرکز این شهرستان است.
مهدی شهر یا سنگسر در شمال غربی استان سمنان واقع شده و شهر مهدیشهر مرکز آن است.
شهرستان سرخه با ارتقای بخش سرخه به شهرستان سرخه به مرکزیت شهر سرخه مشتمل بر بخش مرکزی و بخش هفدر سرخه به مرکزیت مؤمن آباد در استان سمنان ایجاد شد. شهمیرزاد شهری در شمال استان سمنان است. این شهر در شهرستان مهدی شهر واقع شده است و از نظر گردشگری، تاریخی و کشاورزی دارای اهمیت می باشد.
حوزه سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سمنان، مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سمنان، مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد استفاده کنند.حوزه سمنان، مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سمنان، مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سمنان، مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد داشته باشد.

تازه های سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد در مجلس

نظرات مردم سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد

مردم شریف حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد و انتظارات خود از کاندیداهای سمنان، مهدی‌شهر، سرخه و شهمیرزاد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.