مجلس ایران دات كام
حوزه رودسر و املش

حوزه انتخابیه رودسر و املش

درباره حوزه انتخابیه رودسر و املش

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه رودسر و املش

کاندیداهای احتمالی حوزه رودسر و املش

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه رودسر و املش که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه رودسر و املش

رودسر از شهرستان های استان گیلان در ایران است. جمعیت این شهرستان (طبق سرشماری سال 1395 خورشیدی) 147399 نفر است و مرکز آن، شهر رودسر می باشد. چای، برنج و مرکبات و گردو و فندق و گل گاو زبان، عمده ترین محصولات کشاورزی این شهرستان می باشند. ضمن اینکه آلوچه وحشی، گوجه سبز، سیب زمینی، کیوی، کونوس، خرمالو، فوجی آ و انگبین نیز در آن تولید می شود.
شهرستان اَملَش از شهرستان های شمالی ایران واقع در استان گیلان است. مرکز آن شهر املش است. قدمت این شهر به دوران سلطنت شاه عباس صفوی بر می گردد. این شهرستان یکی از دو معدن بزرگ میکای سیاه و دولومیت ایران را در قلب خود جای داده است.
حوزه رودسر و املش یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه رودسر و املش پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه رودسر و املش استفاده کنند.حوزه رودسر و املش دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات رودسر و املش در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای رودسر و املش داشته باشد.

تازه های رودسر و املش در مجلس

نظرات مردم رودسر و املش

مردم شریف حوزه انتخابیه رودسر و املش، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد رودسر و املش و انتظارات خود از کاندیداهای رودسر و املش بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.