مجلس ایران دات كام
حوزه قزوین، آبیک و البرز

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز

درباره حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه قزوین، آبیک و البرز

کاندیداهای حوزه قزوین، آبیک و البرز

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه قزوین، آبیک و البرز

شهرستان قزوین یکی از شهرستانهای استان قزوین ایران است. مرکز این شهرستان، شهر قزوین می باشد.
شهرستان آبیِک یکی از شهرستان های استان قزوین ایران است. آبیک شهری مهاجرنشین است و اقتصاد غالب آن بر اساس کشاورزی می باشد.
البرز یکی از شهرستانهای استان قزوین ایران است. مرکز این شهرستان، شهر الوند است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۸۲٫۱۲۶ نفر بوده است.
حوزه قزوین، آبیک و البرز یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه قزوین، آبیک و البرز پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز استفاده کنند.حوزه قزوین، آبیک و البرز دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات قزوین، آبیک و البرز در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای قزوین، آبیک و البرز داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی قزوین، آبیک و البرز را در تایید صلاحیت قزوین، آبیک و البرز مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های قزوین، آبیک و البرز در مجلس

نظرات مردم قزوین، آبیک و البرز

مردم شریف حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد قزوین، آبیک و البرز و انتظارات خود از کاندیداهای قزوین، آبیک و البرز بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.