مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

داود محمدی

داود محمدی

نام: داود

نام خانوادگی: محمدی

کاندیدای قزوین، آبیک و البرز انتخابات مجلس شورای اسلامی

کاندیدای حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز

بیوگرافی (زندگینامه) داود محمدی:

داود محمدی در 14 آبان ماه 1342 در شهر قزوین به دنیا آمد  و دوران راهنمایی و دبیرستان خود را در این شهر گذراند . در اوایل سال 62 در رشته علوم قضائی پذیرفته شده و در سال 65 با اخذمدرک تحصیلی لیسانس به خدمت سربازی رفت. در سال 69 در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزاء و جرم شناسی پذیرفته شده و در سال 73 از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال فارغ التحصیل گردید.

وی در سال 75 بعنوان رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی استان زنجان مشغول فعالیت شده و از آن سال تا سال 1390 بعنوان مستشار دادگاه تجدید نظر،معاون دادگستری و رئیس دادگاه تجدید نظر و با حفظ سمت مدیرکل بازرسی استان زنجان به فعالیت پرداخته است.

سوابق اجرائی و مدیریتی داود محمدی

داود محمدی علاوه بر فعالیت قضایی از سال 73 تا 91 به مدت 18 سال بعنوان مدرس در دانشگاه های آزاد اسلامی قزوین،زنجان و ابهر،دانشگاه پیام نور بوئین زهرا،ابهر و قزوین،موسسه آموز عالی کار استان قزوین و موسسه آموزش عالی علامه قزوینی به تدریس دروس حقوقی و جزایی ، جامعه شناسی، ورزش و ادبیات و تاریخ اسلام پرداخت.

وی همچنین از سال 1366 تاکنون بعنوان رئیس هیات تنیس روی میز استان قزوین فعالیت نموده و علاوه بر آن  فعالیت ورزشی خود را به عنوان رئیس کمیته انضباطی و رئیس کمیته امور استانها و عضو کمیته مربیان و آموزش فدراسیون تنیس روی میز کشور و عضو هیات رئیسه در هیاتهای مختلف ورزشی به ویژه کشتی و سوارکاری و فوتبال دنبال کرده است.

وی هم اکنون به عنوان نمیانده مردم و رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی مشغول فعالیت است.

افتخارات داود محمدی

برنامه های داود محمدی پس از انتخاب شدن

معرفی قزوین، آبیک و البرز و فرصتها و تهدیدهای آن

جاذبه های فرهنگی و توریستی قزوین، آبیک و البرز