مجلس ایران دات كام
حوزه میانه

حوزه انتخابیه میانه

درباره حوزه انتخابیه میانه

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه میانه

کاندیداهای حوزه میانه

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه میانه که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه میانه

شهرستان میانه یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است که در جنوب شرقی آن قرار دارد. شهر میانه مرکز این شهرستان است. شهرستان میانه، در جنوب شرقی استان آذربایجان شرقی قرار دارد و به عنوان پهناورترین شهرستان شمال غرب کشور ۵۹۱۹ کیلومتر وسعت دارد. شهرستان های سراب، چاراویماق حدود شمالی و غربی آن را می پوشاند. حدود جنوبی این شهرستان با قسمتی از جنوب اردبیل هم جوار است.
حوزه میانه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه میانه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه میانه استفاده کنند.حوزه میانه دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات میانه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای میانه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی میانه را در تایید صلاحیت میانه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های میانه در مجلس

نظرات مردم میانه

مردم شریف حوزه انتخابیه میانه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد میانه و انتظارات خود از کاندیداهای میانه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.