مجلس ایران دات كام
حوزه کبودراهنگ وبهار

حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار

درباره حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کبودراهنگ وبهار

کاندیداهای احتمالی حوزه کبودراهنگ وبهار

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه کبودراهنگ وبهار

شهرستان کبودراهنگ به مرکزیت شهرکبودراهنگ یکی از شهرستان های استان همدان ایران است. زبان رایج و اکثریت شهرستان ترکی آذربایجانی و عده ای نیز به زبان کردی و فارسی تکلم می کنند. غار علی صدر یکی از جاذبه های جهانگردی کبودراهنگ می باشد.
شهرستان بهار در غرب استان همدان به مرکزیت شهر بهار، یکی از شهرستان های نه گانه استان همدان می باشد و جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۱۲۲٬۲۵۴ تن بوده است. این شهرستان شامل سه بخش مرکزی، لالجین و صالح آباد است.
حوزه کبودراهنگ وبهار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کبودراهنگ وبهار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار استفاده کنند.حوزه کبودراهنگ وبهار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کبودراهنگ وبهار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کبودراهنگ وبهار داشته باشد.

تازه های کبودراهنگ وبهار در مجلس

نظرات مردم کبودراهنگ وبهار

مردم شریف حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کبودراهنگ وبهار و انتظارات خود از کاندیداهای کبودراهنگ وبهار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.