مجلس ایران دات كام
حوزه کبودراهنگ وبهار

حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار

درباره حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کبودراهنگ وبهار

کاندیداهای حوزه کبودراهنگ وبهار

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کبودراهنگ وبهار

شهرستان کبودراهنگ به مرکزیت شهرکبودراهنگ یکی از شهرستان های استان همدان ایران است. زبان رایج و اکثریت شهرستان ترکی آذربایجانی و عده ای نیز به زبان کردی و فارسی تکلم می کنند. غار علی صدر یکی از جاذبه های جهانگردی کبودراهنگ می باشد.
شهرستان بهار در غرب استان همدان به مرکزیت شهر بهار، یکی از شهرستان های نه گانه استان همدان می باشد و جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۱۲۲٬۲۵۴ تن بوده است. این شهرستان شامل سه بخش مرکزی، لالجین و صالح آباد است.
حوزه کبودراهنگ وبهار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کبودراهنگ وبهار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار استفاده کنند.حوزه کبودراهنگ وبهار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کبودراهنگ وبهار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کبودراهنگ وبهار داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کبودراهنگ وبهار را در تایید صلاحیت کبودراهنگ وبهار مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کبودراهنگ وبهار در مجلس

نظرات مردم کبودراهنگ وبهار

مردم شریف حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کبودراهنگ وبهار و انتظارات خود از کاندیداهای کبودراهنگ وبهار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.