مجلس ایران دات كام
حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

درباره حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

کاندیداهای احتمالی حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

شهرستان قائم شهر یکی از شهرستان های استان مازندران است. مرکز این شهرستان شهر قائم شهر می باشد.
سوادکوه یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران می باشد که در ناحیهٔ البرز مرکزی و در مجاورت استان سمنان قرار گرفته است. طبق سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهرستان برابر با ۴۳٬۹۱۳ نفر و جمعیت منطقه ۶۸٬۷۴۷ نفر می باشد.
شهرستان جویبار یکی از شهرستان های مرکزی استان مازندران است. با ۶/۲ درصد جمعیت مازندران تا چند سال گذشته بخشی از شهرستان قائمشهر محسوب می شده است. مرکز این شهرستان شهر جویبار است.
شهرستان سوادکوه شمالی در سال ۱۳۹۲ به مرکزیت شهر شیرگاه در شهرستان سوادکوه ایجاد شد. سوادکوه شمالی از ترکیب بخش های نارنجستان و مرکزی در تابعیت استان مازندران است.
سیمرغ با مرکزیت شهر کیاکلا یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. شهرستان سیمرغ بیستمین شهرستان تأسیس شده در استان مازندران است.
حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ استفاده کنند.حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ داشته باشد.

تازه های قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس

نظرات مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

مردم شریف حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ و انتظارات خود از کاندیداهای قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.