مجلس ایران دات كام
حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

درباره حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

کاندیداهای حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

شهرستان قائم شهر یکی از شهرستان های استان مازندران است. مرکز این شهرستان شهر قائم شهر می باشد.
سوادکوه یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران می باشد که در ناحیهٔ البرز مرکزی و در مجاورت استان سمنان قرار گرفته است. طبق سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهرستان برابر با ۴۳٬۹۱۳ نفر و جمعیت منطقه ۶۸٬۷۴۷ نفر می باشد.
شهرستان جویبار یکی از شهرستان های مرکزی استان مازندران است. با ۶/۲ درصد جمعیت مازندران تا چند سال گذشته بخشی از شهرستان قائمشهر محسوب می شده است. مرکز این شهرستان شهر جویبار است.
شهرستان سوادکوه شمالی در سال ۱۳۹۲ به مرکزیت شهر شیرگاه در شهرستان سوادکوه ایجاد شد. سوادکوه شمالی از ترکیب بخش های نارنجستان و مرکزی در تابعیت استان مازندران است.
سیمرغ با مرکزیت شهر کیاکلا یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. شهرستان سیمرغ بیستمین شهرستان تأسیس شده در استان مازندران است.
حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ استفاده کنند.حوزه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ را در تایید صلاحیت قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس

نظرات مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

مردم شریف حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ و انتظارات خود از کاندیداهای قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.