مجلس ایران دات كام
حوزه بافت، رابر و ارزوئیه

حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه

درباره حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بافت، رابر و ارزوئیه

کاندیداهای احتمالی حوزه بافت، رابر و ارزوئیه

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه بافت، رابر و ارزوئیه

شهرستان بافت یکی از مرتفع ترین و خوش آب وهواترین مناطق استان کرمان و ایران است. این شهرستان در جنوب غربی استان کرمان قرار گرفته است. مرکز این شهرستان شهر بافت است و تا شهر کرمان ۱۵۶ کیلومتر فاصله دارد.
شهرستان رابر یکی از شهرستان های کوهستانی استان کرمان در جنوب شرق ایران است. مرکز این شهرستان شهر رابر بوده و فاصله این شهر تا مرکز استان کرمان ۱۷۵ کیلومتر است.
شهرستان ارزوئیه یکی از شهرستان های استان کرمان واقع در ایران است. شهرستان ارزوئیه در سال ۱۳۸۹ تأسیس شده است. مرکز این شهرستان، شهر ارزوئیه است. جمعیت شهرستان ارزوئیه طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۰، برابر با ۴۱٬۹۷۹ نفر بوده است.
حوزه بافت، رابر و ارزوئیه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بافت، رابر و ارزوئیه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه استفاده کنند.حوزه بافت، رابر و ارزوئیه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بافت، رابر و ارزوئیه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بافت، رابر و ارزوئیه داشته باشد.

تازه های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس

نظرات مردم بافت، رابر و ارزوئیه

مردم شریف حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بافت، رابر و ارزوئیه و انتظارات خود از کاندیداهای بافت، رابر و ارزوئیه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.