مجلس ایران دات كام
حوزه اسدآباد

حوزه انتخابیه اسدآباد

درباره حوزه انتخابیه اسدآباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اسدآباد

کاندیداهای حوزه اسدآباد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه اسدآباد

شهرستان اسدآباد یکی از شهرستان های استان همدان ایران است. شهر اسدآباد مرکز این شهرستان است. جمعیت این شهرستان ۱۰۷٬۰۰۶ نفر می باشد. این شهرستان دارای دو شهر به نام های اسدآباد و آجین می باشد. زبان مردم شهرستان اسدآباد کردی و ترکی و فارسی و لری است. دشت افشار در اسدآباد از لحاظ کشاورزی بسیار حاصلخیز می باشد و انواع محصولات کشاورزی و صیفی جات در آن کشت می شود و می توان این منطقه را خود کفا دانست.
حوزه اسدآباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اسدآباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اسدآباد استفاده کنند.حوزه اسدآباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اسدآباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اسدآباد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی اسدآباد را در تایید صلاحیت اسدآباد مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های اسدآباد در مجلس

نظرات مردم اسدآباد

مردم شریف حوزه انتخابیه اسدآباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اسدآباد و انتظارات خود از کاندیداهای اسدآباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.