مجلس ایران دات كام
حوزه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

درباره حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

کاندیداهای حوزه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

اردل یکی از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری در ایران است. مرکز این شهرستان شهر اردل است.
فارسان از شهرستانهای استان چهارمحال و بختیاری است. مرکز این شهرستان، شهر فارسان است. جونقان و باباحیدر، گوجان ،چلیچه ،پردنجان شهرهای دیگر آن هستند.
کوهرنگ به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی فراوان و چشمه های جوشان، یک شهرستان توریستی، سیاحتی، عشایری و ورزشی شمرده می شود که ماه اردیبهشت یکی از بهترین زمان ها جهت سفر به این منطقه می باشد.
کیار نیز با تفکیک بخش کیار از شهرستان شهرکرد و بخش ناغان از شهرستان اردل شکل گرفته است. مرکز این شهرستان شهر شلمزار است.
حوزه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار استفاده کنند.حوزه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار را در تایید صلاحیت اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس

نظرات مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

مردم شریف حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار و انتظارات خود از کاندیداهای اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.