مجلس ایران دات كام
رحیمی:

اقتصاد و معیشت اولویت اول مردم برای انتخابات 1400 است

اقتصاد و معیشت اولویت اول مردم برای انتخابات 1400 است

مجلس ایران دات کام: نماینده مردم سقز و بانه در مجلس اقتصاد و معیشت را اولویت اول مردم برای انتخابات 1400 عنوان نمود.


بهزاد رحیمی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: هنوز فضای کشور برای انتخاباتی شدن زود است و معمولا در آستانه عید فضا پرشورتر خواهد شد. البته کاندیداهای احتمالی هم خودشان باید اعلام حضور کنند برای اینکه هر کسی که درباره او حدس و گمانی زده می شود بعد تکذیب می کند. آنها باید خودشان اعلام حضور کنند تا جامعه هم قضاوت کند و فضا تحلیل شود.
وی ادامه داد: فعلا کاندیداها بطور مشخص اعلام حضور نکردند بااینکه می شود از تحرکاتشان چیزهایی برداشت کرد اما همین مورد سبب شده مردم نتوانند قضاوتی درباره فضای انتخابات داشته باشند.
این عضو کمیسیون صنایع مجلس اشاره کرد: هم اکنون کاندیدایی که می خواهد در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حضور داشته باشد باید موضوع رفاه و اقتصاد را در برنامه های خود ارائه کند چونکه نگرانی هایی دراین زمینه وجود دارد. همین طور در حوزه سیاست خارجی هم باید برنامه بدهند تا مردم تشویق به حضور در انتخابات شوند. طبیعتا هر کسی برنامه اقتصادی با راهکارهای بهتری ارائه کند مردم بیشتر جذب خواهند شد و در نهایت آسان تر می توان این فضا را تحلیل کرد اما آنچه مسلم است اینکه اقتصاد و معیشت اولویت اول مردم برای انتخابات ۱۴۰۰ است.
رحیمی افزود: معمولا ناظرین انتخابات به اجرای صحیح و سالم انتخابات کمک می کنند و همین که اینها پای کار باشند و مردم مطمئن باشند انتخابات سالم برگزار می گردد تشویقی برای حضور مردم است. ضمن اینکه اگر برگزار کنندگان انتخابات هم بی حاشیه، صادق و امانت دار باشند مردم آسان تر اعتماد خواهند کرد و با آرامش خاطر پای صندوق رای می آیند.
منبع:

1399/11/30
18:20:39
0.0 از 5
4456
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴