مجلس ایران دات كام
یك عضو مجمع نمایندگان استان كردستان مطرح كرد:

دومین نوروز كرونایی هم می تواند تهدید باشد و هم فرصت

دومین نوروز كرونایی هم می تواند تهدید باشد و هم فرصت

یک عضو مجمع نمایندگان استان کردستان ضمن اشاره به اظهارات مسؤلان در مورد شیوع بیماری کرونای انگلیسی و آغاز موج چهارم اظهار داشت: تهدید نوروز سال جاری از این جهت است که مردم رعایت های لازم و کافی را نداشته باشند و دولت هم سفرها را کنترل نکند و صدمه زیادی ببینیم و فرصت از این جهت که همه در خانه بمانند و ضمن خودداری از دید و بازدید و مسافرت، استراحت کنند.


پرویز اوسطی در گفتگو با ایسنا در مورد وضعیت شیمع بیماری کرونا در دو شهر قروه و دهگلان اظهار داشت: شرایط ما این روزها زرد است. مردم این دو شهر تا حد خوبی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند. نکته شیوع بیماری کرونا این است که امروز در سطح کشور شرایط خوبی داریم اما باید این شرایط را حفظ نماییم. حفظ این شرایط از اختیارات دولت و ستاد کرونا هم خارج است و بیشتر به اتحاد و همبستگی ملی مرتبط می باشد.
نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس با اشاره به اظهارات مسؤلان در مورد شیوع بیماری کرونای انگلیسی و آغاز موج چهارم اظهار داشت: به نظرم تا کنون اطلاعات مناسبی در زمینه پزشکی و بهداشتی به مردم داده ایم. ان شاءالله هیچ زمانی شاهد موج چهارمی که ما را از پا دربیاورد، نباشیم.
این عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مورد نوروز اظهار نمود: هر چه به نوروز نزدیک تر می شویم نگرانی دولت، مجلس و قوه و قضائیه و مردم بیشتر می شود. بالاخره سنت ها و رسم رسوم هایی وجود دارد که به شیوع ویروس کرونا کمک می نماید. به هر صورت، باید از تجمعات در سطح وسیع جلوگیری شود. فعلا تنها راه اصلی پیشگیری رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.
او در آخر با اعلان اینکه نوروز سال جاری از نظر کرونا هم تهدید است و هم فرصت، اظهار داشت: تهدید از این جهت که مردم رعایت های لازم و کافی را نداشته باشند و دولت هم سفرها را کنترل نکند و صدمه زیادی ببینیم و فرصت از این جهت که همه در خانه بمانند و ضمن خودداری از دید و بازدید و مسافرت، استراحت کنند تا زنجیره انتقال قطع شود.
1399/11/27
14:36:29
0.0 از 5
4535
تگهای خبر: بازدید , دولت , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲